Papildydama savo garsiąją „G2″ seriją
Žaidimų monitorių bendrovė AOC išleido du naujus puikių specifikacijų 27 colių (68,6 cm) QHD monitorius   

Amsterdamas, 2020 m. sausio 16 d. – monitorių bendrovė AOC pristato du naujus 27 colių žaidimų monitorius iš naujos G2 serijos su QHD raiška (2560 x 1440 pikselių): „Q27G2U“ ir išlenktą „CQ27G2U“, kuris leidžia dar labiau pasinerti dėl jo milžiniško 1500R išlinkio. Abu monitoriai turi VA ekrano paneles, apjungiančias aukštą reagavimo lygį su greitu atnaujinimo dažniu. Dėl 144 Hz atnaujinimo dažnio, naudotojai gali mėgautis sklandžiais ir įtraukiančiais žaidimais, o 1 ms MPRT (Moving Picture Response Time)  atsako laikas leidžia judesio metu atkurti neišsiliejusį vaizdą. Be to, dėl „AMD FreeSync“ palaikymo išvengiama bet kokio vaizdo plyšinėjimo ir trūkčiojimo. Ambicingi žaidimų entuziastai vertina krikštolo skaidrumo vaizdo kokybę, todėl abu modeliai gali pasigirti 3000:1 natūralaus kontrasto santykiu (tris kartus didesniu nei TN ar IPS panelių) ir 120% sRGB bei 90% „AdobeRGB“ aprėptimi, dėl kurios spalvos yra ryškios, išsiskiriančios.

„AOC CQ27G2U“ (išlenktas) ir „Q27G2U“ (plokščias)

Nesvarbu, ar monitorius lenktas, ar plokščias: rinktis jums
Nauji AOC 27 colių QHD monitoriai iš G2 serijos yra plokšti arba lenkti (1500R). Nesvarbu, kokį variantą pasirinksite, AOC pasirūpino jumis ir integravo visas funkcijas, kurių reikia tikram žaidimų monitoriui, kad suteiktų jums pažangiausias galimybes:

  • QHD skiriamoji geba: QHD skiriamąją gebą sudaro 2560 x 1440 pikselių, o tai keturis kartus daugiau nei jų yra 720p skiriamojoje geboje arba 1,7 kartų daugiau pikselių, nei jų turi „Full HD“ (1080p) raiška. Tai žymiai patobulina rodomą vaizdą, suteikiant jam papildomo detalumo. 27 colių dydžio monitoriaus QHD skiriamoji geba suteikia patogų 109 ppi pikselių tankį.
  • 144 Hz atnaujinimo dažnis: industrijoje pasiteisinęs aukštas atnaujinimo dažnis, skirtas pirmojo asmens šaudyklių (FPS), trečiojo asmens šaudyklių (TPS), lenktynių ir simuliacijų („sim“) žaidimams, todėl žaidėjai gali sklandžiai pamatyti smulkiausias animacijų detales ir gauti greitesnį vaizdinį atsaką į tai, kas vyksta žaidime.
  • 1 ms MPRT: praktiškai pašalina judesio susiliejimą ir kiekviename kadre rodo aiškų, ryškų vaizdą.
  • „AMD FreeSync“ palaikymas: Dėl kintamo atnaujinimo dažnio (VRR – Variable Refresh Rate) technologijos su „AMD FreeSync“ palaikymu, panelės atnaujinimo dažnis suderinamas su žaidimo kadrais per sekundę, pašalinant plyšinėjimą ir „V-Sync“ sukeliamą trūkčiojimą.
  • Didelis natūralaus kontrasto santykis ir ryškios spalvos: Šių modelių VA panelės atkuria vienus giliausių juodos ir ryškius, intensyvius atspalvius, todėl gaunamas aukštas 3000:1 natūralaus kontrasto santykis. Abu modeliai vidutiniškai apima 90% „AdobeRGB“, 120% sRGB ir 85% NTSC aprėpties, atkurdami natūralias, tikroviškas spalvas.
  • Ergonomika: „CQ27G2U“ ir „Q27G2U“ modeliai turi G2 serijai būdingą elegantišką ir praktišką stovą, padailintą ryškiais raudonais akcentais, kad pabrėžtų žaidimų kultūros paveldą. Stovas ne tik leidžia pakreipti monitorių, bet ir iki 130 mm reguliuoja jo aukštį, o tai padeda žaidėjams sėdėti tiesiai ir sumažina bet kokį diskomfortą.
  • Lankstumas: įmontuotas USB 3.0 šakotuvas su keturiais prievadais (vienas su greitu įkrovimu) leidžia naudotojams prijungti klaviatūrą, pelę, interneto kamerą ar, tiesiog, bet kokius USB išorinius įrenginius, taip pat įkrauti savo išmanųjį telefoną ar kitus įrenginius. Tam nereikia kompiuterio. Be to, dėl laidų valdymo sistemos, įmontuotos monitoriaus stovo viduje, jūsų stalas išlieka gražus ir švarus.

AOC „Q27G2U“ (plokščias ekranas) monitorius bus galima įsigyti sausio mėnesi už rekomenduojamą 329 € mažmeninę kainą, o „CQ27G2U“ (išlenktas ekranas) bus galima įsigyti vasarį už rekomenduojamą 339 € mažmeninę kainą.

Daugiau informacijos ir techninės specifikacijos:
https://eu.aoc.com/en/gaming-monitors/cq27g2u-bk
https://eu.aoc.com/en/gaming-monitors/q27g2u-bk

Categories: Pranešimas spaudai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *