Paprastumas ir našumas ekologiškai sąmoningiems profesionalams

MMD pristato „Philips 243B9″ monitorių

Amsterdamas, 2020 m. sausio 14 d. – MMD, lyderiaujanti monitorių bendrovė, pagal licenciją valdanti „Philips monitors“ prekių ženklą, praneša į prekybą paleidžianti „Philips 243B9″ LCD monitorių. Šis 24 colių (60,5 cm įstrižainės) monitorius, aprūpintas USB-C tipo jungtimi, sparčia USB 3.2 jungtimi ir „Full HD“ 1920 x 1080 skiriamąja geba su IPS technologija, yra sukurtas taip, kad darbo vietai suteiktų kuo daugiau paprastumo, – taigi, ir didesnio produktyvumo. Taip pat reguliuojamas „SmartErgo Base“ stovas, energiją taupanti „PowerSensor“ technologija ir 100% perdirbama pakuotė garantuoja naudotojų patogumą ir sumažina poveikį aplinkai.

 

„Philips 243B9″

Pastangų nereikalaujančios jungčių galimybės
Philips 243B9“ monitorius, sukurtas, atsižvelgiant į paprastumą ir naudojimo lengvumą, siūlo greitį ir lankstumą su USB-C jungtimi, kuri taip pat tiekia energiją. Naudodami vieną ploną, reversinę jungtį, naudotojai gali įkrauti suderinamą nešiojamąjį kompiuterį, žiūrėti didelės raiškos vaizdo įrašus ir perduoti duomenis itin dideliu greičiu. Šis monitorius taip pat turi HDMI jungties galimybę, o tai reiškia, kad naudotojai gali mėgautis aukštos kokybės skaitmeniniu vaizdo ir garso turiniu, perduodamu vienu kabeliu iš audiovizualinių šaltinių, tokių, kaip DVD grotuvų, vaizdo kamerų ir kompiuterių.

Komfortas ir malonumas
Philips 243B9“ monitorius turi kelias technologijas, užtikrinančias maksimalią vaizdų kokybę, kurios tausoja akis. IPS technologija suteikia ypač plačius matymo kampus ir aiškius, ryškius vaizdus, o „Full HD“ raiška lemia daugiau detalumo ir raiškumo. „LowBlue“ režimo dėka, naudotojai įgyja akis tausojančio produktyvumo naudą. „Philips 243B9“ taip pat turi reguliuojamą „SmartErgo Base“ stovą, kuris siūlo ergonomišką komfortą ir integruotą laidų valdymą.

Ekologiškas produktyvumas
Šalia patogumo, našumo ir lankstumo, „Philips 243B9“ monitorius taip pat efektyviai vartoja energiją, be to atitinka daugybę aplinkos standartų ir sertifikatų, įskaitant „EnergyStar 7.0″, „TCO Edge“ ir „RoHS“. Integruotas „Power Sensor“ jutiklis automatiškai nustato, ar naudotojas yra prie monitoriaus, ir atitinkamai sureguliuoja monitoriaus ryškumą, kad šis ilgiau tarnautų ir sutaupytų iki 80% energijos, o „Zero Power Switch“ jungiklis užtikrina nulines energijos sąnaudas ir dar labiau sumažina monitoriaus paliekamą anglies junginių pėdsaką. Taip pat „Philips 243B9“ monitorius, kurio korpusas neturi polivinilchlorido ar bromintų antipirenų (PVC / BFR), o jis pats visiškai be gyvsidabrio ir švino, yra pagamintas iš 85% perdirbto plastiko ir jo pakuotei naudojamos 100% perdirbamos medžiagos.

Išmanūs, lankstūs ir tvarūs „Philips 243B9“ monitoriai pasirodys prekyboje nuo 2020 m. sausio mėn. už rekomenduojamą mažmeninę 219 EUR kainą.

Daugiau informacijos apie „Philips“ monitorius rasite: https://www.philips.lt/c-m-so/monitoriai

Daugiau informacijos apie „Philips 243B9″: https://www.philips.lt/c-p/243B9_00/lcd-monitorius-su-usb-c

Categories: Pranešimas spaudai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *