Paprasti žmonės vis rečiau perka mechaninius kaupiklius savo duomenims, nes SSD kainos yra žemos kaip niekada iki šiol, bet duomenų centrams įprasti mechaniniai diskai dar yra patrauklūs. Tai yra todėl, nes HDD siūlo geriausią kainą už GB.

„Seagate“ jausdama poreikį iš duomenų centrų kuria vis talpesnius mechaninius diskus. 2020 metais kompanija planuoja pasiūlyti kaupiklius su 18 TB talpa, jie naudos CMR (Conventional Magnetic Recording) technologiją ir 20 TB kaupiklius sukurtus naudojant SMR (Shingled Magnetic Recording) technologiją. 2020 metų pabaigoje planuojama išleisti 20 TB HAMR (Heat Assisted Magnetic Recording) technologijos kaupiklius.

Iki 2026 metų „Seagate“ planuoja pasiūlyti mechaninius kaupiklius su 50 TB talpa, jie bus gaminami naudojant HAMR technologiją. Didinant talpą bus didinama ir duomenų skaitymo sparta naudojant kelias pavaras. Tai leis didėjant duomenų kiekiui išlaikyti panašią spartą per GB kaip dabar.

Dabar pagrindiniais „Seagate“ klientais tampa verslas, o ne pavieniai žmonės. Mažos talpos HDD paklausa sparčiai mažėja, o tai lemia, kad gamintojas koncentruojasi į talpos didinimą. Būtent tai yra labai svarbu duomenų centrams.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *