Panašu, kad „Intel“ su 10 „Core“ procesorių karta visiškai pakeis savo filosofiją kaip turi atrodyti i3 ar i5 procesoriai staliniams kompiuteriams. Kiek seniau girdėjome, kad būsimi i3 procesoriai turės 4 branduolius ir 8 gijas. Prieš kelis metus kompanija tokią konfigūracija palikdavo i7 procesoriams. Dabar naujienos apie i5.

„Sisoftware“ duomenų bazėje pastebėtas dar vienas naujas „Intel“ procesorius. Tai nežinomas inžinerinis pavyzdys su 6 branduoliais ir 12 gijų, kuris buvo naudojamas su H470 pagrindine plokšte. Manoma, kad tokią konfigūraciją turės 10 kartos „Core“ i5 procesoriai. Tai atrodo logiška, nes dabar i7 turi 8 branduolius be papildomų gijų, tad mažai tikėtina, kad su sekančia karta „Intel“ sumažins i7 branduolių kiekį.

„Intel“ sekančios kartos staliniai procesoriai turės „Comet Lake“ kodinį pavadinimą, bet architektūrinių pokyčiu nebus. Tai tas pats „Skylake“ branduolys. Šie procesoriai turi būti išleidžiami 2020 metų pradžioje. Pagal nepatvirtiną informaciją, visi būsimi i3, i5, i7 ir i9 procesoriai turės „HyperThreading“ technologiją. Jei tai tiesa, tai i3 turėtų 4 branduolius ir 8 gijas, i5 procesoriai būtų su 6 branduoliais ir 12 gijų, i7 gautų 8 branduolius ir 16 gijų, o i9 pasiūlytų 10 branduolių ir 20 gijų.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *