Pasklido gandai, kad „nVidia“ planuoja naujas vaizdo plokštes išleisti 2020 metų pirmame pusmetyje. Tai turi būti jau girdėta „Ampere“ architektūra. Ką ji mums siūlys dabar nežinome, galime būti tikri tik tuo, kad tai bus grafikos procesoriai pagaminti naudojant 7 nm litografiją.

Kai kalbama, kad naujas produktas pasirodys pirmame pusmetyje tai dažniausiai omenyje turimas 5/6 metų mėnuo. Toks išleidimo laikotarpis visiškai nenustebintų, būtent vasaros pradžioje vyksta viena didžiausių metų tech paroda „Computex“. 2020 metais ši paroda vyks birželio 2-6 dienomis.

Labai tikėtina, kad „nVidia“ iš karto neišleis tiesioginio RTX 2080 Ti pakaitalo. Tai veikiau bus RTX 3080, kuri sparta lenks RTX 2080 Ti. Tai bus įmanoma dėl daug pažangesnio gamybos metodo, kuris leis lusto tankį padidinti 50 %. Būtent taip „nVidia“ pasielgė kai išleido „Pascal“ vaizdo plokštes. Tada GTX 1080 nesunkiai lenkė GTX 980 Ti ir kainavo mažiau. Jei pamenate, tai „Pascal“ vaizdo plokštės buvo irgi išleistos kaip tik prieš „Computex“ parodą.

Kol kas nėra žinoma, kur „nVidia“ gamins savo „Ampere“ grafikos procesorius. Pasirinkimai yra tik du: TSMC ir „Samsung“. Kaip žinome, TSMC jau dabar nespėja tenkinti 7 nm paklausos, o „Samsung“ kol kas sunkiai sekasi įvaldyti naują litografiją.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *