„Microsoft“ ruošia labai įdomų produktą – „Surface Neo“. Ši planšetė turės net du 9 colių ekranus ir 360o vyrius. Šie ekranai taip pat leis dirbti su rašikliu. Prietaiso kiekviena pusė yra 5,6 mm storio, tad sulenkus abu ekranus turėsim 11,2 mm storio prietaisą. Beje įrenginio svoris yra 1,3 kg. Abu ekranus saugos nežinomo tipo „Gorilla“ stiklas. Prie „Surface Neo“ bus galima naudoti klaviatūrą, ji prie korpuso prisijungs magnetų pagalba.

„Surface Neo“ turės „Windows X“ operacinę sistemą, o viską varys „Lakefield“ procesorius su 11 kartos grafika. „Surface Neo“ realus išleidimas įvyks prieš kitų metų šventes, tai yra 2020 metų antroje pusėje.

„Surface Duo“ irgi turės du ekranus, bet tai jau telefonas. Operacinė sistema bus „Android“, bet sisteminio lusto dar nežinome. Telefono abu ekranai bus 5,6 colio ir turės tikrai nemažus rėmelius. Matyt jų reikia norint šio dizaino išpildymui. Telefonas turės vyrius, kurie leis telefoną paversti į 8,3 planšetę. Manoma, kad šis telefonas irgi bus išleistas prieš 2020 metų galą.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *