Paaiškėjo, kad anksčiau matytos „Xiaomi Mi Mix Alpha“ vizualizacijos buvo visai tikslios, labai panašius vaizdus mums rodo ir „Xiaomi“. „Mi Mix Alpha“ atrodo labai įspūdingai, ekranas sukasi beveik apie visą telefoną. Matome tik rėmelius viršuje ir ant nugarėlės esančią juostą kamerai. Telefonas tikrai įspūdingas, bet ir kainuos įspūdingus 2500 €. Dabar „Xiaomi“ tik anonsavo prietaisą, o realiai telefoną bus galima įsigyti tik gruodį.

Kaip ir dera tokios kainos telefonui, bus naudojamas aukščiausios spartos „Spapdragon 855+“ sisteminis lustas, šalia bus 12 GB RAM ir 512 GB talpykla. Baterija bus 4050 mAh ir palaikys 40 W greitą įkrovimą.

Visas telefono įdomumas yra aplink telefono korpusą einantis ekranas. Gamintojas sako, kad ekrano ir korpuso santykis yra 180 %, viršuje apačioje rėmeliai yra vos 2.15 mm storio. AMOLED ekrano įstrižainė siekia 7,92 colio, o rezoliucija yra 2088×2250. Ekranas šonuose yra jautrus spaudimui, tad atsitiktinių paspaudimų turėtų būti minimaliai. Ekrano šonuose matysime pranešimus. Ekrano gale bus naudojamas dirbtinis intelektas, kad būtų galima atlikti tam tikrus scenarijus, pavyzdžiui taksi iškvietimą. Galiniu ekranu bus galina naudotis ir asmenukėms. Tam skirtas 108 MP jutiklis, kurio dydis yra 1/1.33”. Kamera taip pat palaikys įvairius režimus. Kamerą saugos safyrinis stiklas.

Įdomu, kad telefone nėra garsiakalbių ar kitų skilių. Garsas bus įmanomas, dėl „Display Acoustic Technology“. Telefonas sveria visai nemažai – 241 g, o jo korpusas yra iš aviacijai skirto lydinio.

Categories: Telefonai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *