AMD ruošia žemos galios ir labai taupų APU procesorių biudžetiniams staliniams ir nešiojamiems kompiuteriams. Šio procesoriaus kodinis pavadinimas yra „Dali“. Būsimi „Dali“ APU procesoriai galia nusileis „Renoir“ APU procesoriams, kurie pademonstruos kur kas daugiau raumenų.

Manoma, kad „Renoir“ APU procesoriai savo sparta galės prilygti „Ryzen 5 3600“ ar net R7 3700X procesoriams. Tai turėtų, reikšti, kad šie APU procesoriai turės iki 8 branduolių. Kiti gandai sako, kad šie procesoriai turės tik 4 branduolius. Tad čia dar yra neaiškumu. Žinome tik tiek, kad tai bus „Zen 2“ architektūros branduoliai. Šie procesoriai turės „Vega“ architektūros integruotą grafiką, jos galia kol kas neatskleidžiama.

Jau minėti „Dali“ APU procesoriai gali turėti vos du branduolius, ir 3-4 vykdomuosius grafikos vienetus. Tai būtų 192-256 Stream procesoriai. Tokios galios užtektų nereiklioms užduotims, bet tuo pačiu procesoriai naudotu ypač mažai elektros energijos. „Dali“ išleidimas turi įvykti kažkada 2020 metais.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *