Vakar „Apple“ pristatė 13 kartos „iPhone“ telefonų šeimą, pavadinimu „iPhone 11“ ir „iPhone 11 Pro“.

„iPhone 11“ keičia pernykštį „iPhone XR“; naujas modelis nors išlaikė daugelį senų dalykų, kaip ekranas, bet kai kas keitėsi. Telefoną rėmina anoduoto aliuminio rėmas ir stiklai priekyje ir nugarėlėje.

Priekyje matome 6,1 colio „Liquid Retina“ ekraną ir 12 MP asmenukių kamerą, kuri gali įrašinėti 4K raiška iki 60 kadrų per sekundę, HDR, turinti slow-motion funkciją asmenukėms, kurią „Apple“ vadina „slofies“.

Nugarėlėje – atnaujinta dvejų foto kamerų sistema, pasižyminti plataus ir ypač plataus vaizdo objektyvais. Pagrindinę kamerą sudaro su 12 MP f/1,8 jutiklis su 26 mm fokusavimo ekvivalentu. Naudojant kamerą ji gali parodyti, kaip gali atrodyti plataus kampo nuotrauka. Ypač plataus vaizdo objektyvas, kurį sudaro 12 MP f/2.0 jutiklis su 13 mm fokusavimo ekvivalentu, gali užfiksuoti platesnį kraštovaizdį ir daugiau foninės aplinkos.

Po „iPhone 11“ gaubtu slepiasi naujai sukurtas „A13 Bionic“ procesorius. „Apple“ tvirtina, kad A13 yra greičiausias visų laikų išmaniojo telefono procesorius.

Kompanija teigia, kad „iPhone 11“ akumuliatorius tarnaus valanda ilgiau, nei pernykštis „iPhone XR“.

Užsakyti „iPhone11“ bus galima nuo rugsėjo 13 dienos, parduotuvėse jis pasirodys rugsėjo 20 dieną. Telefonas kainuos nuo 699 JAV dolerių (Vokietijoje 799€, Didžiojoje Britanijoje 729£).

„iPhone 11 Pro“ bus galima rinktis iš dvejų skirtingų variantų – 5,8 colio ir 6,5 colio ekranais. Jie turi patobulintas kameras ir dizainą. Šio modelio rėmas pagamintas iš chirurginio plieno, nugarėlė yra išlieta iš vientiso stiklo, įskaitant kameros modulį.

Ekranui būdingas 2000000:1 kontrasto santykis ir PP3 spalvos. Jis yra 1200 nitų ryškumo su 468ppi vaizdo taškų tankiu.

„IPhone Pro“ maitina „A13 Bionic“ procesorius, kuriam, pasak „Apple“, būdingos dvi svarbiausios funkcijos: sistemos mokymasis (angl. „machine learning“) ir geresnis efektyvumas. Pavyzdžiui, procesorius turi naujus greitintuvus, kurie leidžia atlikti virš 1 trilijono operacijų per sekundę. Tai derinama su sistemos mokymosi valdikliu siekiant subalansuoti efektyvumą ir našumą.

Šiam modeliui kompanija parinko trigubą pagrindinę kamerą, kurią sudaro standartinis, plačiakampis ir teleobjektyvas. Pagrindinis objektyvas turi 13 MP f/1.8 jutiklį, teleobjektyvas turi 12 MP f/2 jutiklį, plačiakampis – 12 MP f/2 jutiklį, kurio matymo kampas apima 120 laipsnių. Dar šį rudenį  „Apple“ planuoja atnaujinti kameros funkcijas pridedant „Deep Fusion“, kuri padeda pagerinti kontrastą neuroniniame variklyje sumaišant 9 kadrus iš jų atrenkant geriausius taškus, kad būtų galima optimizuoti detales ir sumažinti triukšmą.

Šis modelis taip pat pasižymi geresniu atsparumu vandeniui, greitesniu LTE 4G ir stipresniu stiklu, pagamintu atsižvelgiant į aplinkosaugos reikalavimus.

„Apple“ sako, kad 5,8 colio „iPhone 11 Pro“ versija atlaikys 4 valandomis ilgiau nei pernykštis 5,8 colio „iPhone XS“, 6,5 colio naujasis modelis – 5 valandomis ilgiau lyginant su praėjusių metų „iPhone XS Max“.

„iPhone 11 Pro“ pasirodys kartu su „iPhone 11“, kaina už mažesnę versiją prasidės nuo 999 JAV dolerių (Vokietijoje 1149€, Didžiojoje Britanijoje 1049£); 6,5 colio modelis kainuos nuo 1099 $ (Vokietijoje 1249€, Didžiojoje Britanijoje 1149£).


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *