Buvo pasirodžiusi informacija, kad AMD nustos pardavinėti referencinio dizaino RX 5700 (XT) serijos vaizdo plokštes. Tai mažas praradimas daugeliui, bet ši informacija buvo paneigta. Teigiama, kad partneriai tikrai nebesiūlys referencinio dizaino RX 5700 (XT) vaizdo plokščių, o vietoj to jie pasiūlys savo patobulintus modelius. AMD referencinio dizaino RX 5700 (XT) serijos vaizdo plokštes pardavinės savo tinklapyje, o taip pat surinktuose kompiuteriuose ar tam tikrose mažmeninės prekybos vietose.

Kiekvienas AMD naujų vaizdo plokščių išleidimas vyksta taip pat. Pirma pasirodo labai prasta gamyklinė versija, o tik po kelių mėnesių partneriai gali pasiūlyti kažką geresnio. Tai vyksta dėl to, kad AMD prioritetas išleidimo metu yra referencinis dizainas. Sveiko proto žmogui sunku pasakyti dėl ko taip vyksta, nes tos vaizdo plokštės būna prastos ir visi laukia partnerių patobulintų modelių. Suprantama, AMD pardavinėdama referencinio dizaino vaizdo plokštes uždirba daugiau, bet pardavimai taigi būna mažesni, nes visi laukia geresnių modelių.

AMD partneriai negali pakeisti situacijos, nes jie laiku negauna grafikos procesorių ir negali pasiūlyti savo patobulintų modelių išleidimo metu. Net tuo atveju, jei partneriai sukuria išskirtinio dizaino vaizdo plokštę jie negali jos siūluti, nes negauna reikiamo kiekio grafikos procesorių, kol neprasideda masinė jų gamyba.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *