„Samsung“ penktadienį turi atskleisti oficialius antro ketvirčio finansinius rezultatus, o jau dabar analitikai prognozuoja, kad jie nebus patys geriausi. Manoma, kad pelnas sumažės per pus. Iš dalies tokia situacija klostosi dėl „Huawei“ draudimų. „Huawei“ pirkdavo nemažą kiekį dalių iš „Samsung“, tad čia pajamų kritimas yra neišvengiamas. Tiesa, „Samsung“ einant laikui tikisi atsigriebti per didesnius telefonų pardavimus, planuojama parduoti 37 mln. daugiau telefonų per metus. Padidėję telefonų pardavimai kompanijai būtų dviguba nauda, nes tada pajamos plaukia ne tik iš parduotų telefonų, bet ir iš pagamintų dalių.

Prognozuojama, kad antrame ketvirtyje „Samsung“ pelnas sieks 5.14 mlrd. JAV dolerių. Tai yra apie 60 % mažesnis skaičius nei prieš metus tuo pačiu laikotarpiu. Palyginimui, pirmame ketvirtyje pelnas siekė 5.4 mlrd. JAV dolerių, o šis skaičius irgi nedžiugino kompanijos.

„Samsung“ yra didžiausias DRAM ir NAND atminties tiekėjas, o dabar šių lustų kainos yra ypač mažos. Manoma, kad šiame rinkos segmente kainos nekils bent iki metų galų, bet „Samsung“ ir „Micron“ sako, kad jos gali kiek ir pakilti.  

Categories: Įvairūs

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *