Puikiai žinome, kad DisplayPort 1.4 jungtis turi savo duomenų pralaidumo apribojimus, dėl to negalime 4K raiškoje naudoti 120 ir 144 Hz atnaujinimo dažnio neprarandant vaizdo kokybės. Nes būtent ji mažinama, norint išvengti duomenų pralaidumo lubų.

„E3 2019“ parodos metu „Asus“ ir AMD pranešė apie „Display Stream Compression“ (DSC) technologiją ir tuo pačiu „Asus“ atskleidė monitorių, kuris ją palaiko. Ši technologija leidžia suspausti duomenis taip, kad nenukentėtų vaizdo kokybė, dėl to 4K raiškoje galima pasiekti 144 Hz atnaujinimo dažnį ir turėti gerą vaizdą.

Norint naudoti DCS reikės „Radeon RX 5700“ serijos vaizdo plokštės ir „Asus“ neįvardinto monitoriaus. Kiek žinoma, tai 43 colių monitorius su 4K panele, 144 Hz atnaujinimo dažnio ir palaikantis 1000 HDR standartą. Galimai tai kiek patobulinta „ROG Strix XG438Q“ monitoriaus versija, kuri buvo atskleista „CES 2019“ parodos metu. „Asus“, žinoma, dabar neatkleidžia daugiau detalių apie monitorių. Neaiški nei jo išleidimo data, nei kaina.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *