MSI generalinis direktorius, Charles Chiang, interviu su „Toms Hardware“ metu atskleidė labai karčią tiesą mums kompiuterių entuziastams. Trumpai sakant, X570 pagrindinės plokštės brangs, ir net biudžetiniai modeliai bus brangūs.

Charles Chiang pirmiausia užsiminė, kad AMD dabar jau nebėra atsiliekanti kompanija ir su „Intel“ konkuruoja tiesiogiai. Todėl ir kainos artėja prie „Intel“ ir tai neturi stebinti.

Yra daug priežasčių dėl ko brangs X570 pagrindinės plokštės. Viena jų, X570 mikroschemų rinkinys kainuoja daugiau nei X470, be to, jis turi didesnį TDP reitingą, o tai lemia didesnes išlaidas aušinimui. Dauguma pagrindinių plokščių turės aktyvų mikroschemų rinkinio aušinimą, o tai kainuoja papildomus kaštus. X570 pagrindinės plokštės palaiko PCIe 4.0 standartą, o šiai technologijai veikti reikia papildomų jungiklių, kurie irgi kainuoja ir prideda sudėtingumo bendrame dizaine. Nereikia pamiršti, kad iki šiol matytos X570 pagrindinės plokštės turi pagerintas maitinimo grandines, o tai irgi kainuoja.

Kadangi išaugo AM4 pagrindinių plokščių gamybos kaštai, tai jų visų gamintojai absorbuoti negali, tad už viską ar beveik viską turės sumokėti pirkėjai.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *