„Google“ atskleidė daug detalių apie savo žaidimų transliavimo paslaugą „Stadia“. Dabar „Google“ planuoja „Stadia“ paslaugą paleisti lapkričio 14 dieną sekančiuose regionuose: Belgija, Suomija, Kanada, Danija, Prancūzija, Vokietija, Airija, Italija, Nyderlandai, Norvegija, Ispanija, Švedija, Jungtinė Karalystė ir Jungtinės Amerikos Valstijos. Daugiau regionų šia paslauga galės naudotis 2020 metais.

Paslaugą užsisakę iš anksto („Stadia Founders Edition“) turės sumokėti 129 USD, už tai gaus „Stadia“ valdiklį su „Chromecast Ultra“ ir „Destiny 2“ žaidimo kopiją, o tuo pačiu ir tris mėnesius „Google Pro“ lygio paslaugas. „Google“ siūlys du paslaugų lygius: įprasta paslauga žaidimus leis žaisti 1080p raiška (nemokama), o „Pro“ paslauga leis juos transliuoti jau 4K@60fps raiška, už tai kas mėnesį teks sumokėti 10 USD. Be to, su paprasta paslauga nebus siūlomi žaidimai, jų gaus tik „Pro“ paslaugos naudotojai. Bet ir čia nereikia džiaugtis, nes žaidimai daugiausiai bus seni. Aiškėja, kad naudojantis „Stadia“ naujausius ir geriausius žaidimus visgi reikės pirkti, tik tiek, kad norint juos žaisti nereikės galingo kompiuterio.

Reikia paminėti, kad bazinės „Stadia“ paslaugos startuos tik 2020 metais. Norint žaidimus transliuot 720p raiška reikės bent 10Mbps tinklo, 1080p raiškai reikės 20 Mbps, o 4K raiškai mažiausiai reikės 35 Mbps interneto pralaidomo.

„Stadia“ paslaugos išleidimo metu iš viso bus siūlomas 31 žaidimas, tarp kurių: „Destiny 2“, „Assassin’s Creed Odyssey“, „The Division 2“, „DOOM Eternal“ ir „Tomb Raider“ trilogija. Vėliau savo žaidimą šiai paslaugai pasiūlys ir „Rockstar“. Visas žaidimų sąrašas dabar nėra žinomas.

Norint naudoti „Stadia“ reikės „Chromecast“, bet kažkada kitais metais ši paslauga veiks bet kokiame „Google“ įrenginyje ar „Google Chrome“ naršyklėje.

Categories: Žaidimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *