Pirmą kartą išgirdus apie AMD planus AM4 platformoje pasiūlyti 16 branduolių procesorius daugelis į tai žvelgė skeptiškai, bet informacijos apie tai vis daugėja ir daugėja. Pirma apie 16 branduolių „Zen 2“ procesorius prakalbo „AdoredTV“, po to buvo dar keletas gandų, o dabar apie tokį procesorių prakalbo APISAK, kurio įrašai dažniausiai pasitvirtina.

APISAK iš kažkur gavo inžinerinį 16 branduolių „Zen 2“ procesoriaus pavyzdį, kuris turi 3.3 bazinį ir 4.2 GHz turbo dažnį. Tai yra daug mažesnis dažnis lyginant su tuo apie kurį mums seniau pranešė „AdoredTV“, bet kadangi tai inžinerinis pavyzdys tai išleidimo metu dažnis turėtų būti didesnis. AMD 16 branduolių išgauna naudodami du „Zen 2“ branduolių lustus ir trečią lustą su jungtimis ir atminties valdikliu. Pagal senesnę informaciją, 16 branduolių „Ryzen 3000“ turės 125 ar net 135 W TDP, tad jų palaikymas senesnėse pagrindinėse plokštėse yra abejotinas dėl maitinimo grandinių galimybių.

AMD „Ryzen 3000“ procesorius turi atskleisti „Computex“ parodos metu, o realus išleidimas įvyks kiek vėliau. Galbūt liepos mėnesį.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *