„Intel“ tvirtina, kad dar šiais metais sulauksime 10 nm „Ice Lake“ procesorių. Šie procesoriai bus skirti nešiojamiems kompiuteriams ir turės iki 4 branduolių. „Intel“ žada, kad šie procesoriai siūlys dvigubą grafikos spartą, 2.5-3 kartus didesnę galią dirbtinio intelekto skaičiavimuose, du kartus greitesnį video kodavimą ir tris kart didesnį bevielio tinklo greitį. Visa tai „Ice Lake“ lyginant su „Coffe Lake Refresh“ procesoriais. „Ice Lake“ procesoriai partneriams bus pradėti tiekti jau birželį, o realių produktų turime sulaukti metų gale.

„Intel“ žada, kad jau 2020 metais galės pasiūlyti 10 nm procesorių ir serveriams, apie naujus staliniams kompiuteriams skirtus procesorius dabar nekalbama. Iš rodomų skaidrių atrodo, kad „Intel“ didžiausią dėmesį skiria mobiliam segmentui, nes 2020 metais žadama nauja „Tiger Lake“ architektūra, prie kurios prirašyta „pagerintas mobilumas“. „Tiger Lake“ procesoriai jau turės naują Xe grafiką ir sekančios kartos jungtis, veikiausiai kalbama apie PCIe 4.

Laukiantiems diskrečios Xe grafikos irgi yra žinių. Pirmiausia „Intel“ ruošiasi išleisti vaizdo plokštę serveriams ir tai bus tik 2021 metais. Tada jau tikimasi įvaldyti 7 nm litografiją. Kada savo produkto sulauks žaidėjai dabar nepranešama.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *