„Forbes“ parašė labai didelį straipsnį ir pateikia savo argumentus dėl ko jie mano, kad „Star Citizen“ kūrėjai galimai švaisto pinigus. Dėmesio centre yra Chris Roberts ir jo „Cloud Imperium Games“ studija, kuri ir rūpinasi „Star Citizen“ kūrimu. „Star Citizen“ žaidimas yra vis atidedamas, atidedamas ir po to vėl atidedamas ir tai tęsiasi eilę metų.

Manoma, kad visa tai vyksta, nes Chris Roberts naudojasi situacija savo naudai, o, be to, yra prastas vadybininkas. Vienas iš pavyzdžių dėl asmeninės naudos yra tas, kad Chris Roberts su žmona turi 4.7 mln. JAV dolerių vertės namą. Jo vadovavimo įgūdžiai irgi yra labai prasti, bent taip tikina buvę „Cloud Imperium Games“ darbuotojai.

Dar viena bloga žinia yra ta, kad „Cloud Imperium Games“ gali iš viso bankrutuoti. Studija savo sąskaitoje turi 14 mln. JAV dolerių rezervo, o darbuotojų algos metams atsieina apie 30 mln. JAV dolerių. „Forbes“ dar suskaičiavo, kad studija pardavė 135 kosmoso laivų dalis. Tai būtų visai gerai, jei ne 129 skundai dėl jų.

„Forbes“ mano, kad „Star Citizen“ žaidimas niekada nebus baigtas.

Categories: ĮvairūsŽaidimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *