Kartas nuo karto vis pasižiūrime į „Mindfactory“ pateikiamą parduodamų procesorių statistiką. Priminsime, „Minfactory“ yra vienas didžiausių mažmenininkų Vokietijoje, bet tuo pačiu siunčia parduodamą produkciją į daugelį Europos šalių.

Pagal naujausią statistiką, „Mindfactory“ parduotuvėje nuperkama daugiau nei dvigubai AMD procesorių lyginant su „Intel“. Labiausiai žmonių mėgstamas procesorius yra „Ryzen 5 2600“, kuris turi 6 branduolius ir kainuoja apie 150 €. Dar žmonės stipriai perka ir R7 2700X procesorių. Nežinia ar keista, bet „Intel“ pusėje populiariausias yra i9-9900K procesorius, po to seka i7-9700K. Bendrai AMD tenka 69 % visų parduodamų procesorių, o „Intel“ lieka 31 % pardavimų. Priminsime, kad tokia situacija tik šioje parduotuvėje.

Kalbant apie pajamas, tai situacija jau kiek kitokia, nes „Intel“ parduodami procesoriai kur kas brangesni. Vidutiniškai „Intel“ parduodamas procesorius kainuoja 337 €, kai tuo tarpu AMD vidutinis parduodamas procesorius kainuoja 178 €. Dėl to AMD parduodami dvigubai daugiau procesorių gauna 54 % pajamų pyrago dalies, o „Intel“ lieka 46 %.

Categories: Įvairūs

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *