Pastaruoju dažnai gvildename žaidimų parduotuvių temą. Vis daugiau žaidimų būna išskirtinai pardavinėjami „Epic Games“ parduotuvėje, tad jų negali pasiūlyti šio rinkos segmento gigantas „Steam“. Taip nutinka dėl to, kad „Epic Games“ parduotuvė ima kur kas mažesnius komisinius už parduotus žaidimus nei „Steam“.

Richard Geldreich yra buvęs „Valve“ kūrėjas, o, kaip žinome, būtent „Valve“ ir valdo „Steam“. Richard Geldreich mano, kad „Steam“ su 30 % komisiniais žudo asmeninių kompiuterių žaidimų ekosistemą ir yra atsilikusi nuo laikmečio. Kažkada tai gal buvo norma, nes parduotuvės už parduotą žaidimo kopiją nesidrovėdavo pasiglemžti pusę sumos, bet dabar pasikeitus laikams net 30 % komisiniai yra stipriai per dideli.

Be to, „Valve“ gaunant nuolatines pajamas pardavinėjant kitų kūrėjų žaidimus nebėra poreikio kurti savo žaidimų. Gali būti, kad vien dėl „Steam“ populiarumo buvo nuspręsta nerizikuoti kuriant „Half Life 3“, nes žaidimas gi gali būti ir nevykęs bei neišpildyti didžiulio būrio fanų lūkesčių.

Categories: ĮvairūsŽaidimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *