Pernai „Red Dead Redemption 2“ buvo labai gerai įvertintas. Bet jį buvo galima žaisti tik su konsolėmis, tad ne vienas turintis tik asmeninį kompiuterį tikėjosi, kad žaidimas vėliau pasirodys ir PC platformoje

Nors tikimasi, kad bus išleista ir asmeniniams kompiuteriams skirta „Red Dead Redemption 2“ versija, bet dabar pasklidusią informaciją reikia vertinti labai atsargiai. Sakoma, kad „Red Dead Redemption 2“ versija asmeniniams kompiuteriams bus atskleista balandžio 22 dieną. Realus žaidimu išleidimas, neva, įvyks liepos 19 dieną. Iki balandžio 22 dienos liko ne daug laiko, tad greitai tikrai sužinosime ar informacija teisinga.

Dar viena įdomi detalė yra ta, kad „Red Dead Redemption 2“ turi būti išskirtinai pardavinėjamas tik „Epic Games“ parduotuvėje. Šis išskirtinumas nebus laikinas kaip su kitais žaidimas, bet nuolatinis. Tai neva partnerystės tarp „Take-Two“ ir „Epic Games“ pradžia. Jau dabar „Borderlands 3“ bus išskirtinai pardavinėjamas tik „Epic Games“ parduotuvėje, bet gali būti, kad bendradarbiavimas tarp leidėjo ir parduotuvės peraugs į kur kas aukštesnį lygį.

Priminsime, kad „Epic Games“ parduotuvė už parduotą žaidimą sau pasiima 12 %, kai tuo tarpu „Steam“ už tą pačią paslaugą atsiriekia 30 % sumos.

Categories: Žaidimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *