„Microsoft“ XBOX platforma artėja prie „Windows“ ekosistemos jau kurį laiką, pvz su „Xbox Play Anywhare“ paslauga leidžiančia tą patį žaidimą žaisti tiek su konsole, tiek su asmeniniu kompiuteriu ir turėti vieną išsaugotą žaidimą. Dabar atrodo, kad „Microsoft“ dar labiau nori sugretinti XBOX ir PC platformas, galimai sulauksime net „Xbox One“ žaidimų pilno palaikymo „Windows 10“ aplinkoje.

Su „Windows 10“ build 18334, kai kurie „Windows 10“ „Insider“ programos dalyviai galėjo išbandyti „State of Decay“ ir jį kurį laiką žaisti visiškai nemokamai. Gaila, bet patys „Microsoft“ šia tema nieko nekalba, bet panašu, kad „Windows 10“ gauna kažkokį „Xbox One“ žaidimų palaikymą.

Minėtas „Sate of Decay“ žaidimas „Windows 10“ aplinkoje atsiranda iš XBOX serverių, o ne iš „Windows“ parduotuvės. Žaidimas dar turėjo .xvc formatą, kuris specialiai sukurtas XBOX konsolėms. Taip išeina, kad šis formatas dabar gali būti įdiegiamas į „Windows 10“ operacinę sistemą. Jei „Windows 10“ tikrai palaiko unikalų XBOX formatą, tai asmeninių kompiuterių operacinė sistema tikrai galės pasiūlyti XBOX žaidimus.

Dabar „Microsoft“ stengiasi įdiegti klaviatūros ir pelės palaikymą savo XBOX konsolėje, o „Windows 10“ įgauna unikalaus formato palaikyme, tad sudėti 2+2 nėra labai sunku. Netolimoje ateityje mūsų laukia tikrai kažkas įdomaus.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *