Paaiškėjo, kad AMD siūlys tik labai ribotus „Radaeon VII“ vaizdo plokščių kiekius išleidimo metu. Kol kas viskas tik gandai, bet jie nenustebintų, nes labai panaši situacija buvo ir „Vega“ vaizdo plokščių išleidimo metu.

Teigiama, kad „OverclockUK“ gavo tik 76 vienetus „Radeon VII“ vaizdo plokščių, o tai yra maždaug pusė kiek teks visai Jungtinei Karalystei. Nesunku paskaičiuoti, kad Britams teks maždaug 150 „Radeon VII“ vaizdo plokščių. Suprantama, einant laikui vaizdo plokščių pasiūla pagerės, bent jau mes to tikimės.

Jei situacija Didžiojoje Britanijoje atrodo nekokia, tai kitose šalyse viskas dar prasčiau. Ispanija ir Prancūzija iš viso gaus tik po 20 vienetų „Radeon VII“ vaizdo plokščių kiekviena. Kol kas nėra aišku, ar šie skaičiai įtraukia tik vieno gamintojo pasiūlą, bet vaizdo plokščių pasiūla bus tikrai ribota.

„Radeon VII“ Europoje kainuos apie 739 € ir turi kovoti su RTX 2080. Manoma, kad išleidimo metu pasaulio mastu bus pateikta tik keli tūkstančiai „Radeon VII“ vaizdo plokščių.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *