Iš AMD visi tikėjosi kažkokių naujienų apie vaizdo plokštes ir mes tikrai nelaukėme „Vega“ architektūros sugrįžimo į žaidimų segmentą. Buvo suformuota tokia nuomonė, kad AMD CES 2019 parodos metu atskleis „Navi“ architektūros produktus, bet atsitiko visai kitaip.

Nežinia kaip (Vega) II tapo VII, bet AMD nusprendė sekantį savo flagmaną pavadinti „Radeon VII“. Ši nauja vaizdo plokštė turės 60 vykdomųjų blokų, arba, kitaip sakant, 3840 Stream procesorius. Palyginimui „Vega 64“ turi 4096 Stream procesorius. Naujos vaizdo plokštės atminties kiekis bus net 16 GB. Tai yra keturi HBM atminties bokštai suteikiantys net 1 TB/s duomenų pralaidumą. „Radeon VII“ tuo pačiu taps ir pirmąją 7 nm vaizdo plokšte žaidėjams.

Pateiktose skaidrėse AMD tvirtina, kad „Radeo VII“ sparta žaidimuose prilygsta RTX 2080 vaizdo plokštei. Tuo pačiu „Radeon VII“ yra 25-42 % spartesnė už „Vega 64“. Įdomu, kad AMD nepateikia elektros sunaudojimo, gali būti, kad „Radeon VII“ šioje srityje nenustebins ir naudos panašiai tiek pat energijos kaip pirmtakas.

AMD planuoja „Radeon VII“ išleisti vasario mėnesį už 699 USD rekomenduojamą kainą.

 

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *