„Intel“ dabar turi vieną bėdą – jie nesuspėja gaminti procesorių nes ilgiau nei planuota užstrigo ties 14 nm gamybos metodu, o tai lemia procesorių trūkumą ir didina jų kainą. Laikinasis „Intel“ generalinis direktorius, Robert Swan“ aptarė kodėl taip nutiko „Credit Suisse“ 22-joje konferencijoje.

Robert Swan sako, kad nesklandumai su 10 nm litografija pasireiškė dėl to, kad „Intel“ apžiojo daugiau nei galėjo atkąsti. Šis naujas techprocesas buvo per daug optimistinis numatytam laikui. „Intel“ pasirinko labai agresyvų technologijos tobulinimą, maždaug dvigubai didesnį mastelio keitimą nei konkurentai. Trumpai tariant, „Intel“ norėjo visus nušluoti, bet konkurentai pasinaudodami „Intel“ problemomis ir tipsendami mažu žingsneliu pasivijo ir aplenkė „Intel“. Pagal dabartinius planus masinė „Intel“ 10 nm procesorių gamyba prasidės 2019 metais, o realūs produktai pasirodys 2019-2020 metais.

Kalbant apie tiekimą, „Intel“ ir toliau didžiausią prioritetą skirs „Xeon“ procesoriams, o „Core“ ir kitiems procesoriams liks tiek gamybos pajėgumų kiek liks.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *