„Seasonic“ yra tikrai geras maitinimo blokų gamintojas, bet jų „Focus“ serijos maitinimo blokai turi suderinamumo problemų su tam tikromis vaizdo plokštėmis.

„nVidia“ stovykloje žinomas „Seasonic Focus“ nesuderinamumas tik su „ASUS GeForce GTX 970STRIX“ vaizdo plokšte. Tam tikrose situacijose paminėtas derinys veda prie juodo ekrano kai yra labai didelė apkrova. „Seasonic“ nustatė, kad tai lemia didesnė nei normali pulsacija energijos tiekime kai vaizdo plokštė yra maksimaliai apkrauta. Ši problema buvo sprendžiama paprastai, viską ištaisė kokybiškesni kabeliai su didesniu ekranavimu.

„Seasonic Focus“ turi daug daugiau problemų su AMD „Vega 56/64“ vaizdo plokštėmis. Nesklandumai pasireiškia su visais „Vega“ modeliais išleistas iki 2018 m. sausio. Esant minėtam deriniui sistema tiesiog gali išsijungti. Problema slypi tame, kad esant didelei apkrovai „Vega 56/64“ maksimali srovė būna didesnė nei yra normalu. Esant dideliam srovės šuoliui maitinimo bloke suveikia apsauga ir tai veda prie sistemos išsijungimo.

Reikia pagirti „Seasonic“, kad jie ėmėsi patys tirti kame yra problema ir viešai apie tai kalba. Jie taip pat nori pranešti, kad tie kurie turi problemų su „Focus“ serijos maitinimo blokai gali susisiekti ir „Seasonic“ bandys padėti kaip galėdami.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *