Bloga žinia tiems kam nepatinka išpjovos telefonuose, nes „Samsung“ irgi pasiduoda ir būsimuose telefonuose pradės naudoti tokį dizaino sprendimą.

Kūrėjų konferencijoje „Samsung“ atskleidė kaip galėtų atrodyti išpjovos jų telefonuose, pateikti trys variantai, kurie turėtų būti naudojami įrenginiuose jau artimiausiu metu. Iš nuotraukos matome, kad viena išpjovos versija primena U raidę, kita panaši į V raidė, o paskutinis variantas yra kaip O raidė. Labai keista, kad O raidės išpjova yra šone, tai veikiausiai išpjova priekinei kamerai, bet kaip toks dizaino sprendimas atrodytų realybėje ir ar kam nors patiktų yra tikrai didelis klausimas.

Gera žinia iš šios nuotraukos tik viena, kad paskutinis pateiktas variantas neturi jokios išpjovos, būtent taip kaip ir norėtų daugelis. Bus tikrai įdomu pamatyti, kokį sprendimą „Samsung“ pateiks būsimuose „Galaxy S10“ telefonuose. Labiausiai tikėtina, kad dabar pamatysime U arba V išpjovas, o gal kiek vėliau išpjovų bus visai atsisakoma, kaip rodo paskutinė versija pateiktoje nuotraukoje.  

Categories: Telefonai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *