„Capcom“ atskleidė, kad didžiausi „Devil May Cry 5“ fanai už „Ultra Limited Edition“ žaidimo versiją turės sumokėti beveik 8000 USD. Iš viso bus trys „Ultra Limited Edition“ versijos su skirtingais personažų kostiumais, kiek skirsis ir kainos.

Versija su „V“ kostiumu kainuos apie 5320 USD, versija su „Nero“ kostiumu kainuos apie 6650 USD, o versija su protagonisto „Dante“ kostiumu kainuos net 7980 USD.  Reikia pridurti, kad komplekte pridedamas tik švarkas ir nieko daugiau. Visi švarkai bus pagaminti naudojant 3D skanavimo sistemą, kad būtų atkurti tiksliai pagal žaidimą. Labai keista, bet visi švarkai bus vieno dydžio. Užsisakę brangius kostiumus juos dar gali gauti ir apgadintus, bet tai daroma specialiai atkartojant žaidimą.

Įsigiję „Devil May Cry 5 Ultra Limited Edition“ paketą dar gaus ir žaidimą „PlayStation 4“ ar „Xbox One“ konsolei.

„Devil May Cry 5“ fanai neturintys tiek daug pinigų galės užsisakyti riboto leidimo žaidimo versiją su marškinėliais, ji kainuos 105 USD. Atskirai marškinėliai kainuos 64 USD. Visos rezervacijos priimamos support_e-capcom@capcom.com elektroniniu paštu ir bus vykdomos iki lapkričio 19 d.

Categories: Žaidimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *