Kokybė atitinka dizainą:

MMD į prekybą paleidžia Philips 276E8VJSB monitorių

  • 4K Ultra HD technologija užtikrina ryškius, aiškius vaizdus
  • 10 bitų ekranas atkuria skaisčias, gražias spalvas
  • Grakštus, šiuolaikiškas dizainas suteikia paprastos elegancijos

Amsterdamas, 2018 m. spalio 18 d. – MMD, lyderiaujanti monitorių bendrovė, pagal licenciją valdanti „Philips Monitors“ prekių ženklą, praneša apie visiškai naują Philips 276E8VJSB LCD monitorių. Šis 27 colių (68.6 cm) 4K UHD monitorius, aprūpintas naujausiomis technologijomis, užtikrina itin švarią vaizdo kokybę, išskirtinį ryškumą ir aiškumą, ir tikroviškus vaizdus iš bet kurio priekinio peržiūros kampo. Dėl grakštaus, elegantiško dizaino ir patogių, į vartotoją orientuotų, funkcijų, šis monitorius yra puikus pasirinkimas tiek profesionaliems, tiek ir namų naudotojams.

Puiki vaizdo kokybė
Philips 276E8VJSB monitorius naudotojams siūlo daugybę naujausių technologijų, skirtų nepriekaištingai vaizdo kokybei, todėl šis monitorius idealiai tinka fotografijai, filmams ir žiniatinklio naršymui, taip pat bet kokiam profesionaliam taikymui, kuris reikalauja pastovaus ryškumo lygio ir spalvų tikslumo. Dėl dideliu našumu pasižyminčios ekrano panelės, UltraClear 4K UHD (3840 x 2160) skiriamoji geba garantuoja puikų tikslumą, o IPS LED plačios peržiūros galimybė suteikia išskirtinai aiškius vaizdus ir ryškias spalvas, kurias galima įvertinti iš ypač plačių 178/178 laipsnių matymo kampų. Taip pat, turėdamas 1,074 milijardo spalvų ir 12 bitų vidinį apdorojimą, užtikrinantį sklandžius pereinamuosius atspalvius ir detalumą, 10 bitų ekranas perteikia sodrų spalvų gylį.

Elegantiškas dizainas
Philips 276E8VJSB monitorius yra lygiai toks pat elegantiškas, kaip ir galingas. Jis ypač tinka daugiaekranėms aplinkoms ar vaizdo sienoms, nes dėl itin siaurų rėmelių, užtikrinančių minimalų blaškymą ir suteikiančių vientisos išvaizdos įspūdį, padidėja produktyvumas, o jo grakštus, šiuolaikiškas dizainas papildo kiekvienų namų dekorą.

Orientuotas į naudotoją
Philips 276E8VJSB monitorius, turintis daugybę patogių funkcijų ir galimybių, yra sukurtas taip, kad suteiktų naudotojams kaip įmanoma malonesnę ir naudingesnę patirtį. Funkcijos apima: MultiViewtechnologiją, kurios dėka galima be rūpesčių atlikti kelias užduotis vienu metu, dėl naudojamų kelių vaizdo šaltinių ekrane, Flicker-Free technologiją, kuri, reguliuodama ryškumą ir mažindama mirgėjimą, leidžia patogiai žiūrėti ir po ilgai trunkančios peržiūros mažiau vargina akis, LowBlue Mode režimą, kuris užtikrina didesnę gerovę, ekologiškas medžiagas, didinančias tvarumą ir nedidelį energijos suvartojimą, mažinantį energijos išlaidas.

Philips 276E8VJSB monitorius bus galima įsigyti nuo 2018 m. lapkričio vidurio už rekomenduojamą 299 EUR mažmeninės prekybos kainą.

Daugiau informacijos apie Philips monitorius rasite: https://www.philips.co.uk/c-m-pc/monitors

Categories: Pranešimas spaudai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *