„Intel“ norėdami kuo geresnių rezultatų savo naujam „Core i9-9900K“ procesoriui kiek pagudravo pateikdami palyginamuosius rezultatus su „Ryzen 7 2700X“ procesoriumi. Pateikti „Intel“ rezultatai ne vienam technikos entuziastui sukėlė didelių klausimų, o kai kurie tinklapiai nepabijojo jų paskelbti.

„HardwareUnboxed“ „YouTube“ kanalas nusprendė patikrinti kodėl rezultatai tokie keisti. Gera žinia ta, kad „Intel“ pateikia detalų aprašymą apie viską testavimą ir čia paaiškėjo, kad  „Ryzen 7 2700X“ procesoriui nebuvo įgalintas XMP profilis, kai tuo tarpu „Intel“ procesoriams šis profilis būdavo įgalinimas. Nors „HardwareUnboxed“ negalėjo parodyti i9-9900K spartos rezultatų, bet kaip atsvaros taškas buvo pasirinktas i7-8700K procesorius. Kaip matome lentelėse, „Ryzen 7 2700X“ su teisinga atminties konfigūracija atrodo geriau nei mums bando įpiršti „Intel“.

Patys „Intel“ jau pranešė, kad labai vertina apžvalgininkų darbą ir teigė, kad laukia būsimų „Core i9-9900K“ testų iš nepriklausomų šaltinių.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *