Dizainas ir ergonomika

„Philips Brilliance BDM3270QP“ atrodo solidžiai ir stilingai. Monitoriaus stovo koja iš priekio yra sidabrinė, o likusi jos dalis juoda, taip nudažytas ir visas monitorius. Stovo apdaila yra plastmasinė, bet pats mechanizmas yra geležinis. Malonu, kad jungiant stovą prie ekrano įmontuoti varžteliai neiškrenta, bet bevaržtė sistema mums dar labiau patiktų.

 

Stove yra palikta anga kabeliams iškišti, nieko įmantraus, bet praktiška.

Stovo padas tikrai nemažas ir suteikia reikiamą stabilumą dideliam monitoriui. Jis leidžia monitorių pasukti 170 laipsnių kampu tiek į kairę, tiek į dešinę. Viršutinė pado dalis plastmasinė, maloni liesti, iš minkštos plastmasės, bet mažiau atspari įbrėžimams. Apvertę padą matome guminius padukus.

Pats ekranas yra matinis, tai patiks dirbantiems su šviesos šaltiniu už nugaros, nes bus sumažinami atspindžiai. Monitorius turi VA 32 colių ekrano panelę su 2560 x 1440 rezoliucija. Kadangi tai ne žaidėjams skirtas modelis, atnaujinimo dažnis standartinis – 60 Hz, o atsako laikas 4 ms. Priedo – palaikoma „FreeSync“ technologija. Ekrano maksimalus ryškumas yra 300 cd/m², o kontrastas – 3000:1.

Matome, kad ekrano rėmeliai nėra labai siauri, bet ir ne patys plačiausi. Šoniniai ir viršutiniai rėmeliai yra plastmasiniai matiniai, o apatinis turi šukuoto metalo efektą. Per jį dar eina sidabrinė juostelė, viduryje ji sustorėja, ten įkomponuotas „Philips“ užrašas. Monitorius neturi virtualiai nematomų rėmelių, dėl to pats ekranas prasideda ten kur pasibaigia plastmasė.

Priekyje, dešiniame kampe, matome meniu valdymą. Iš priekio esantys paveikslėliai nusako, ką kurioje vietoje galėsime reguliuoti. Apačioje neaptiksime įprastų paspaudžiamų mygtukų, lietimui jautrios zonos yra ne tik apačioje, bet ir ant piktogramų. Toks sprendimas atrodo elegantiškai, bet net po ilgo laiko valdyti monitoriaus nustatymus bus nepatogu, o tamsoje ir neįmanoma.

Monitoriaus stovas yra daugiafunkcinis, jis leidžia ekraną pakelti, nuleisti, palenkti ir pasukti. Aukščio reguliavimo eiga yra 18 cm. Be to, stovas leidžia ekraną pasukti į kiekvieną šoną 170 laipsnių. Tai yra, ekraną galime beveik atsukti atgal. Stovas ekraną leidžia palenkti 5 laipsniais į priekį arba 20 laipsnių atgal, standartiniai parametrai. Norintys ekraną galės pasukti 90 laipsnių kampu.

 

Monitoriaus galinė dalis yra visa juoda, ten nieko įdomaus, išskyrus jungtis, nėra. Kaip matote, juodas dažymas išryškina palietimus.

„Philips Brilliance BDM3270QP“ turi nemažą kiekį jungčių, jos patalpintos monitoriaus nugaroje esančiame išsikišime. Žiūrint iš priekio, kairėje, yra šios jungtys: du audio lizdai, VGA, DisplayPort 1.2 ir HDMI jungtis. Kitame šone yra vieta įkišti maitinimo kabeliui, šalia jungiklis, kuris užtikrina, kad išjungtas monitorius nenaudotų nė kiek energijos.

Monitoriaus dešiniame šone randame USB šakotuvą. Gan keista, bet į komplektaciją neįeina duomenų perdavimo kabelis. Iš viso matome keturias USB jungtis, dvi USB 3.0, viena iš jų – su greito įkrovimo funkcija (geltona). Juodos jungtys yra USB 2.0 standarto.

„Philips Brilliance BDM3270QP“ dar turi integruotus garsiakalbius, jie įmontuoti viršutinėse grotelėse. Kiekvieno iš jų galia yra 3 W.

Categories: Apžvalgos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.