„CD Project Red“ pradžiugins visus „Witcher“ frančizės fanus, nes greitu metu sulauksime žaidimo šiame pasaulyje. Gaila, bet apie žaidimą žinoma labai mažai ir labai mažai tikėtina, kad žaidime valdysime raganiaus personažą, bet negali žinoti. „Thronebreaker: The Witcher Tales“ bus išleidžiamas spalio 23 dieną asmeniniams kompiuteriams, konsolių naudotojai žaidimo gaus palaukti iki gruodžio 4 d.

„Thronebreaker: The Witcher Tales“ vadinamas vieno žaidėjo RPG, kurio tyrinėjimas valdomas pasakojimo, taip pat sulauksime unikalių galvosūkių ir kortų kovų. Taip, kalbama apie „Gwent“ kortų žaidimą.

Iš pradžių „Thronebreaker: The Witcher Tales“ turėjo būti istorijos režimas „Gwent“ kortų žaidimui, bet palaipsniui tapo nepriklausomu projektu ir buvo praplėstas. Žaidime „Gwent“ bus atnaujintas vizualiai, tikėtina, kad sulauksime ir kitokių patobulinimų.

Teigiama, kad „Thronebreaker: The Witcher Tales“ pasiūlys apie 30 valandų žaidimo eigos, o jos metu galėsime išgirsti pasaką apie Meve, karę-karalienę, kuri bando Lyria ir Rivia apginti nuo Nilfgaard‘o.

Categories: Žaidimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *