Visiems aišku, kad labai greitai bus išleidžiama RTX 2080 vaizdo plokštė, bet nepaprastai daug gandų ir apie RTX 2080 Ti. Negi „nVidia“ labai greitai išleis ir RTX 2080 Ti? Tokia taktika būtų labai neįprasta, nes seniau XX80 Ti versija pasirodydavo tik po gero pusmečio ar beveik metų.

Prielaidą apie greitą RTX 2080 Ti pasirodymą daro labai daug atsiradusių gandų. Bene pagrindiniai atkeliavo iš „TechPowerUP“, kurie, dėka savo GPU-Z programėles, pastebėjo naujas vaizdo plokštes su iki šiol nematytais identifikacijos numeriais. Viena iš jų yra RTX 2080 (2E87), o kita RTX 2080 Ti (1E07). Tuo pačiu pateikiamos ir RTX 2080 Ti specifikacijos. Branduolio konfigūracija dėl atminties liktų tokia pati kaip ir dabar 352 bit ir 11 GB. CUDA branduolių kiekis išaugs iki 4352.

Apie RTX 2080 Ti buvimą patvirtina ir dokumento nuotrauka, kur matome tokios vaizdo plokštės užrašą. Tuo pačiu matome, kad „Titan“ versija jau irgi ruošiama, o tai yra labai anksti. Negi „nVidia“ nebesilaikys savo taktikos ir visą vaizdo plokščių portfelį atnaujins iš kart?

Dar vienas šaltinis tvirtina turintis patikimos informacijos iš „nVidia“ partnerio ir sako, kad RTX 2080 Ti versija tikrai ruošiama. Jis taip pat priduria, kad RTX 2080 kainuos 649 USD ir bus greitesnė už „Titan V“, o tai skamba neįtikėtinai. Tuo pačiu sakoma, kad RTX 2080 paspartinus galės pasiekti ir 2500 MHz dažnį, jei pamenate ir su „Pascal“ buvo gandų, kad galėsime grafikos procesorių paspartinti iki 2.5 GHz, bet su atnaujintais „Turing“ grafikos procesoriais tai gali tapti realu. Dar paaiškinama, kodėl nėra spartos rezultatų nutekėjimo, tai yra dėl to, kad „nVidia“ niekam nepateikė galutinių tvarkyklių tad niekas negali vaizdo plokščių išmėginti žaidimuose.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *