Kai perkant vaizdo plokštę pradedami dovanoti žaidimai yra aišku, kad pardavimai nėra labai geri. AMD norėdami pagyvinti prekybą perkantiems „RX Vega 64“, „RX Vega 56“, RX 580 ir RX 570 dovanos net tris žaidimus. Jei perkant „Vega“ vaizdo plokštes vertė pakyla ne tiek daug, tai įsigiję RX 570 dovanų vertę tikrai pajus.

Pagrindinis dovanų paketo žaidimas yra „Assassin’s Creed Odyssey“, dar perkantys „Radeon“ vaizdo plokštę gaus „Strange Brigade“ bei „Star Control: Origins“ žaidimus. Viso dovanų krepšelio vertė yra  apie 135 USD.

Akcijoje dalyvauja ne visi pardavėjai tad prieš perkant „RX Vega 64“, „RX Vega 56“, RX 580 ar RX 570 reikėtų pasitikrinti ar gausite papildomų dovanų. Į nemokamus žaidimus galės pretenduoti paminėtą vaizdo plokštę nusipirkę nuo rugpjūčio 7 iki lapkričio 3 dienos, arba iki tol kol bus išdalinti visi žaidimų kodai. Žaidimus aktyvuoti galima iki gruodžio 31 dienos. Dalyvaujantys akcijoje gaus „UPlay“ ir „Steam“ platformų žaidimų kodus. Daugiau apie tai AMD tinklapyje.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *