Kartais nutinka ir taip, kad sudėjus greitesnius komponentus kompiuteris tampa lėtesnis. Labai keista, kad su tokiomis problemomis susiduria „Apple“ ir dar su „Macbook Pro“ serija, kuri kainuoja tūkstančius. Paprastai pasakius tai yra apgailėtina.

Šią „Macbook Pro“ problemą turėtų atrasti kiekvienas apžvalgininkas, o jos paviešinti nepabijojo Dave Lee iš „YouTube“ kanalo „D 2D“. Galingiausias „Macbook Pro“ turi 6 branduolių i9-8950HQ  procesorių ir su juo nesusitvarko, nes nesugeba ataušinti. Tai nulėmė, kad senesnis modelis su 4 branduolių i7-7920HQ procesoriiumi video kodavimo užduotį pabaigė greičiau nei naujesnis kompiuteris su i9-8950HQ. Tiesa persvara tik 4 minutės, bet kai 4 branduolių procesorius laimi prieš 6 branduolių aišku, kad kažkas yra negerai.

Patikrinus paaiškėjo, kad koduojant video i9-8950HQ veikia vos 2.2 GHz dažniu, 700 MHz mažesniu, nei bazinis dažnis. Norint išspręsti problemą „Macbook Pro“ buvo įkištas į šaldiklį, tada video kodavimą kompiuteris pabaigę per 27 minutes ir 18 sekundžių, arba 12 minučių greičiau. Daugiau apie tai pamatysite video.  

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *