„Apple“ valdomas „App Store“ toliau dominuoja prieš „Google Play“ parduotuvę. Tai nelabai stebina, nes „Android“ naudotojai visada mažiau išleidžia programėlėms, be to, jie turi ir alternatyvų, tokių kaip „Amazon Appstore“. Dar nereiktų pamiršti, kad Kinijoje „Google Play“ nėra naudojama, o „App Store“ yra.

Bendras programėlių sugeneruotos pajamos kiekvienoje parduotuvėje per pirmus šių metų šešis mėnesius atrodo įspūdingai. „App Store“ gavo 22.6 mlrd. JAV dolerių pajamų, tai yra 26.8 % didesnė suma nei prieš metus tuo pačiu laikotarpiu. „Google Play“ pajamos augo kiek daugiau – 29.7 %, bet bendra pajamų suma yra beveik per pus mažesnė – 11.8 mlrd. JAV dolerių. Bendras rinkos augimas buvo 27.8 %.

Žvelgiant vien į žaidimų sugeneruotas pajamas ima svaigti galva. „App Store“ buvo nupirktą žaidimų už 16.3 mlrd. JAV dolerių, „Google Play“ pardavimai siekė 10.3 mlrd. JAV dolerių per pusę metų. Bendras šio segmento augimas buvo 19.1 %.

Nors „Google Play“ ir sugeneruoja beveik dvigubai mažiau pajamų už „App Store“, bet bendri programėlių parsisiuntimai yra daugiau nei dvigubai didesni. Tai sako tik vieną, „Android“ naudotojai labiau mėgsta nemokamas programėles.

Categories: ĮvairūsTelefonai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *