Metų pradžioje buvusių vaizdo plokščių kainų nesinori atsiminti, bet jos krenta ne taip greitai kaip norėtume mes, pirkėjai. „3DCenter“ paskaičiavo kiek vaizdo plokštės atpigo nuo gegužės galo iki dabar. Teigiami postūmiai matosi, bet iki rekomenduojamų kainų dar trūksta.

Pateiktoje lentelėje matome, kad per maždaug du mėnesius vaizdo plokštės atpigo iki 18 %, bet yra modelių kurie pigo tik 8 %. Nors pirmoje grafoje rekomenduojama kaina pateikiama JAV doleriais, bet galėtume skaičiuoti, kad pas mus rekomenduojama kaina bus labai panaši, tik jau Eurais. Kaip matome, visoms vaizdo plokštėms dar labai nemažai trūksta iki rekomenduojamų kainų.

Vaizdo plokščių gamintojai vis dar nenori susitaikyti su realybe ir laiko didelius antkainius, net paklausai stipriai kritus iš kripto valiutų kasėjų. Žaidėjai irgi neskuba pirkti esamų vaizdo plokščių, nes dauguma laukia sekančios „nVidia“ vaizdo plokščių kartos. Seniau buvo prognozuota, kad vien liepą kainos kris apie 20 %, kol kas to nesimato, bet dar turime pora šio mėnesio savaičių.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *