„Gigabyte“ praneša, kad jų „Aorus“ produktų portfelis pasipildys dviem naujais maitinimo blokais. Vienas yra 750 W („AORUS P750W“), o kitas 850 W („AORUS P850W“). Abu turi „80 PLUS Gold“ sertifikatą ir mažiausiai 90 % siekiantį efektyvumą. Kadangi efektyvumas didelis maitinimo blokai per daug nekais, o ventiliatorius bus tylus, beje jis yra 135 mm valdomas temperatūros, o esant mažesnei nei 20 % apkrovai visai išsijungs. Ventiliatorius turi dvigubą guolį, jo gyvavimo laikas turi būti bent 50 000 valandų.

Maitinimo bloko viduje vien tik Japoniški kondensatoriai. Viena 12 V linija užtikrins geriausią energijos tiekimą ir stabilumą spartinant. Suprantama, gauname ir įvairias integruotas apsaugas: OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP, jos apsaugos maitinimo bloką ir komponentus. Maitinimo blokai yra moduliniai, tad galėsime prijungti tik reikalingus kabelius.

„AORUS P750W“ ir „AORUS P850W“ prekyboje atsiras jau labai greitai, maitinimo blokų kaina kol kas neskalbiama. Abiem maitinimo blokams bus taikoma 10 metų garantija.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *