Kol kas AMD B450 pagrindinių plokščių dar nėra parduotuvėse, bet artimiausiu metu tai jau pasikeis, nes AMD partneriai jau ruošia savo produkciją. „Gigabyte“ turės bent du B450, pagrindinių plokščių modelius. Dabar žinoma apie „B450 Aorus Pro“ ir „B450 Aorus M“.

„B450 Aorus Pro“ yra ATX pagrindinė plokštė, visa maitinimo grandinė yra dengiama radiatoriaus, o tai yra labai gerai. Maitinimo grandinė yra 4+3 dizaino. Pagrindinė plokštė turi standartines jungtis tad čia plėstis nėra reikalo. Matome, kad pagrindinė PCIe jungtis sustiprinta. Įdomu, kad gauname net du M.2 lizdus, abu jie su radiatoriais. Audio kodekas yra „Realtek ALC1220“, visa audio posistemė atskirta nuo kitų pagrindinės plokščių dalių.

„B450 Aorus M“ patiks ieškantiems kompaktiškos pagrindinės plokštės, nes ji yra micro-ATX standarto. Matome, kad čia jau kiek pataupyta, nes tik dalis maitinimo grandinės yra aušinama radiatoriaus. Taip išeina, kad viena procesoriaus fazė esanti viršuje neturi papildomo aušinimo. Pati maitinimo grandinė yra 4+3 dizaino. Jungčių vardinti neverta, nes vėl yra daug maž viskas ko reikia. M.2 jungtis irgi turi radiatorių, bet čia ji tik viena.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *