„AU Optrinics“ metu gale žada pasiūlyti naujas ekranų paneles, kurios turės mini LED pašvietimą. Paprastai tariant, apšvietimu rūpinsis daug mažų LED, o tai leis apšviesti norimas ekrano vietas. To reikia norint gerai išnaudoti HDR technologijos privalumus.

Mini LED technologija gali skambėti panašiai kaip FALD (Full Array Local Dimming), bet tai yra sekantis žingsnis. Mini LED technologija leidžia apšvietimui naudoti daug LED, šimtus ar net tūkstančius. Dėl to kiekviena ekrano vieta gali būti paryškinta ar patamsinta. Tai leis dar geriau atkurti HDR ir suteikti didesnį kontrastą. Kol kas nežinoma, kiek mini LED turės pirmieji monitoriai. „AU Optronics“ su šia technologija dirba ne tik prie monitorių, bet mini LED ekranus siūlys ir nešiojamiems kompiuteriams, išmaniesiems telefonams bei virtualių akinių sistemoms. Kol kas nežinoma kiek produktų bus išleidžiama metų gale. Pasak gamintojų naujų panelių išleidimą padiktuos ruošiamų produktų paklausa iš klientų.

Jau dabar žinoma, kad vienas pirmųjų produktų su mini LED bus 27 colių 4K 144 Hz monitorius. Jį „Computex“ parodoje jau pademonstravo „Asus“. „AU Optronics“ dar dirba ties 15.6 colių ekranu nešiojamiems kompiuteriams, 6 colių ekranu telefonams ir 2 colių panelėmis virtualiems akiniams.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *