„WCCFtech“ pasirodė labai įdomus straipsnis apie būsimas AMD vaizdo plokštes žaidėjams, o tuo pačiu ir blogos žinios. „Computex“ parodoje Lisa Su pareiškė, kad žaidėjai tikrai gaus 7 nm grafikos procesorius, bet tada tikrai nebuvo pasakyta, kad tai bus „Vega“. „WCCFtech“ mano, kad žaidėjai „Vega“, pagamintos naudojant 7 nm litografiją, tikrai negaus. Pirmasis grafikos procesorius, kuris bus pagamintas naudojant 7 nm, žaidėjams bus „Navi 10“. Bloga žinia, kad tai turėtų įvykti tik už daugiau nei metų – 2019 m. antroje pusėje ar net 2020 metų pradžioje. Tai priklausys nuo daug faktorių, tokių kaip 7 nm techproceso subrendimas ir šio lusto spartos. Pagrindinė žinia yra ta, kad „Navi 10“ nėra aukštos spartos grafikos procesorius, tad tai turėtų būti panašaus segmento vaizdo plokštė kaip kad buvo RX 480.

Po „Navi 10“ greitai sulauksime „Navi 14“, kol kas neaišku kokių pagerinimų šis lustas pasiūlys. Tikrasis AMD flagmanas bus „Navi 20“, šio grafikos procesoriaus reikia laukti 2020-2021 metais. Dar viena naujų „Navi“ grafikos procesorių savybė, jie nebus grįsti GCN architektūra, ją naudojo visos vaizdo plokštės nuo HD 7970 laikų.

„WCCFTech“ dar pateikia priežastį dėl ko AMD taip atsiliko grafikos procesorių srityje. Dėl to galėtume kaltinti „Zen“ architektūros kūrimą. „Radeon Technologies Group“ neteko dviejų trečdalių savo inžinierių, kurie buvo perkelti į „Zen“ projektą. Nenuostabu, kad dabar matome tokią stagnaciją AMD grafikos procesorių tobulinime. Tikime, kad AMD sutvarkius finansus grafikos padalinys vėl funkcionuoja tinkamai su reikiamu kiekiu darbuotojų, bet kelių metų pauzė puikiai matoma naujų inovatyvių produktu nebuvime.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *