„Computex“ paroda sulaukia daug žurnalistų dėmesio ir čia yra puiki scena ką nors atskleisti. „Intel“ taip ir padarė, visiems parodė procesorių su 28 branduoliais, kuris turi būti išleistas metų gale ir skirtas įsigyti visiems norintiems. Svarbiausia, kad procesoriaus visi branduoliai sugebėjo veikti net 5 GHz dažniu. Šią žinią visi pasigavo ir daugelis tikėjo, kad būtent 5 GHz 28 branduolių procesorius ir bus išleidžiamas.

Jau demonstracijos metu buvo aišku, kad 28 branduoliai 5 GHz dirba tik dėl to, kad procesorius yra stipriai paspartintas. Paskui buvo sužinota, kad procesoriui ataušinti buvo panaudotas industrinis skysčio šaldytuvas, kuris skysčio temperatūra palaiko žemiau 0 laipsnių Celsijaus.

Ne vienam didesniam tinklapiui „Intel“ pradėjus klausti, tai kaip yra iš tikrųjų? „Intel“ teko pripažinti, kad jie tiesiog pamiršo paminėti, apie procesoriaus spartinimą. Vietoj to buvo sudaryta iliuzija, kad pirkėjai Kalėdoms galės nusipirkti 28 branduolių monstrą, kuris ištrauktas iš dėžutės turės bent 5 GHz turbo dažnį.

Būsimi 28 branduolių procesoriai turės naudoti LGA3647 lizdą ir bus dar pakopa aukščiau už dabartinę stalinių kompiuterių X299 aukštos spartos platformą. 28 branduolių procesorius savyje turi net 6 kanalų atminties kontrolerį ir kainuos tikrai nepigiai.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *