Labai dažnai sakoma, kad tik AMD labai didina susidomėjimą savo produktais ir sodina visus į „hype train“, bet kai pažiūri kiek gandų gandelių pastaruoju metu yra apie sekančios kartos „nVidia“ vaizdo plokštes tampa aišku, kad visi sėdime žaliame traukinyje, kuris mus veža vaizdo plokščių gandų šalį.

Pačių šviežiausių gandų suvestinę surinko „Videocardz“ tinklapis, mes pasinaudosime jų įdirbiu ir trumpai aptarsime dabar sklandančius gandus. Kai kurie jau yra aptarti mūsų tinklapyje.

Pati „nVidia“ sako, kad naujų vaizdo plokščių dar greitai nebus. Sunku pasakyti, koks tai laiko tarpas, bet „nVidia“ tikina, kad kai tik bus išleidžiamos naujos vaizdo plokštės žurnalistai bus pakviesti į šį renginį. Dažniausiai pakvietimai siunčiami prieš dvi savaites, o kas nors gavęs tokį pakvietimą tikrai nesilaikys susitarimo ir apie tai praneš.

„HotChips“ konferencijoje turėjo vykti „nVidia“ pranešimas apie sekančios kartos vaizdo plokštes masėms. Dabar šis pranešimas iš dienotvarkės yra dingęs, bet, tikėtina, kad jis nėra atšauktas, o tiesiog paslėptas, kad nekeltų bereikalingo dėmesio. Laikas, kada turėjo vykti „nVidia“ pranešimas, dabar yra pažymėtas kaip „nepaskirtas“. Jei „nVidia“ kalbės apie sekančios kartos vaizdo plokštes „HotChips“ konferencijoje rugpjūčio 20 dieną, tai iki tol vaizdo plokštės jau turi būti išleistos.

„nVidia“ partneriai irgi nelabai dalinasi informacija su žurnalistais. Iš jų girdimi keli atsakymo variantai: nieko nežinome, mums nieko nesako, mes negalime pasakyti arba išleidimas bus rugpjūtį/rugsėjį. Paskutinį atsakymą „Computex“ parodoje pasakė „Galax“ atstovas. Jis mano, kad rugpjūtį jie gaus pirminę informacija ir pradės kurti savo vaizdo plokštes, tad labiau tikėtina, kad išleidimas įvyks rugsėjį. Po to kiekvieną mėnesį sulauksime po vieną naują vaizdo plokštę.

„Digitimes“ sako, kad naujos vaizdo plokštės bus išleidžiamos rugpjūčio gale ir tai bus 20 serija (2080), o ne 11 (1180). Vaizdo plokštės turi būti pagamintos naudojant 12 nm TSMC techprocesą, 7 nm lustai debiutuos tik kažkada 2019 metais.

Tuo tarpu „TweakTown“ įsitikinę, kad naujos vaizdo plokštės priklausys 11 serijai ir bus išleidžiamos liepos 30 dieną. Tai yra anksčiausia data iš visų pateikiamų gandų.

Išvada galėtų būti paprasta – palaukime ir pamatysime.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *