MMD pristato konsolių žaidimams skirtus monitorius: 
Patirk šią akimirką su 
Philips Momentum serija

  • „UltraClear“ 4K UHD raiška, skirta tikslumui milžiniškame 43 colių ekrane

  • Tikslesnės spalvos dėka „Quantum Dot“ technologijos

  • Puiki vaizdo kokybė: pasaulyje pirmasis monitorius, sertifikuotas „VESA DisplayHDR™ 1000″ (nuo 2018.04.15)

  • Išlaikyk pagreitį: „Adaptive Sync“ palaikymas, 4 ms GtG atsako laikas ir maža įvesties delsa užtikrina greito tempo žaidimų eigą be ekrano vaizdo trūkčiojimo ir plyšinėjimo

  • Naujas įsitraukimo į pramogas lygis: panardinantis „Ambiglow Lighting“ apšvietimas, sustiprintas garsas su „DTS Sound™“

  • Visapusiškas praktiškumas: USB-C palaikymas, USB 3.0 koncentratorius, „MultiView“ iš dviejų šaltinių, nuotolinis valdymas ir HDMI-CEC palaikymas

 

Patirk šią akimirką su „Philips 436M6VBPAB„: tikroviški vaizdai su HDR 1000 palaikymu, 4K raiška milžiniškame 43 colių ekrane, „Adaptive Sync“, „Ambiglow“ ir dar daugiau!

 

Amsterdamas, 2018 m. balandžio 24 d. – MMD, monitorių srityje lyderiaujanti bendrovė ir pagal licenciją valdanti „Philips Monitors“ prekių ženklą, skelbia apie visiškai naują monitorių seriją „Momentum„, skirtą namų pramogoms, ypač konsolių žaidimams. Pirmasis debiutuojantis monitorius iš „Philips Momentum“ serijos yra „Philips 436M6VBPAB„, pasižymintis kvapą gniaužiančia 4K UHD raiška didžiulėje 43 colių įstrižainės VA panelėje. „436M6VBPAB“ monitorius gali pasigirti 1000 cd/m² ryškumu, esant didžiausiam ryškumui, itin plačia spalvų gama, kuomet 100 % padengiama BT.709 spalvų erdvė ir 97.6 %  DCI-P3 spalvų erdvė, o su 8 bitų + 2 bitų FRC (Kadrų dažnio valdymu) spalvos gyliu išgaunama iki 1.07 milijardo spalvų, dėl to jis tapo pasaulyje pirmuoju monitoriumi, atitinkančiu naująjį „VESA DisplayHDR 1000 standartą! „436M6VBPAB“ monitorius taip pat turi „Quantum Dot“ technologiją vietoje įprastinės LED apšvietimo technologijos. Ši inovatyvi puslaidininkių technologija atkuria gyvas, dinamiškas spalvas, kur mėlynos spalvos dar mėlynesnės, žalios  dar žalesnės, o raudonos  raudonesnės.  Dėl siauro mėlynos, žalios ir raudonos spalvų, išgaunamų iš „Quantum Dot“ šaltinių, bangos ilgio, šios pirminės spalvos atvaizduojamos sodriau, gyvybingiau ir tiksliau.  Tai pat „436M6VBPAB“ yra tikras žaidimų monitorius, suteikiantis žaidėjams pranašumo, nes „Low Input Lag“ režimas ir „SmartResponse“ technologija užtikrina greitesnį vizualinį grįžtamąjį ryšį, o „Adaptive-Sync“ garantuoja žaidimo eigos potyrį be ekrano vaizdo trūkčiojimo ir plyšinėjimo.

Kai kurie žmonės yra entuziastingi dėl kompiuterinių žaidimų, niekuomet neatsisako klaviatūros ir pelės, renkasi sėdėti žaidimams skirtose kėdėse ir dažniausiai naudoja 24-32 colių žaidimų monitorius iš nedidelio (<1m) atstumo. Kita vertus, kai kurie žmonės teikia pirmenybę žaidimų konsolių pultams, prijungdami juos prie televizorių ar panašaus dydžio monitorių, nori patogiai įsitaisyti ant sofos ar fotelyje ir žaisti žaidimus iš didesnio atstumo. Pasak analitiko „NewZoo, iš tiesų ši konsolių žaidimų rinka yra antra pagal dydį 2017 m., užimanti 29% pasaulio žaidimų rinkos. Deja, dauguma televizorių nėra skirti žaidimams kaip pagrindiniam tikslui ir todėl mažiau tinka greito tempo, interaktyvioms veiksmų sekoms; jie sukelia vaizdo atsilikimą, judesio susiliejimą ir panašius trikdžius, kurie erzina žaidėjus. 

Momentum monitorių serija pakeičia šią situaciją ir užpildo spragą „Philips“ monitorių produktų asortimente. Tikslas yra nukreipti dėmesį į didelio ekrano pramogas ir konsolių žaidimus, pateikiant naujausias monitorių inovacijas sąmoningam žaidėjui / naudotojui. Ypač tinkanti mažoms erdvėms, „Momentum“ serija itin kokybiškai atliepia visus pramogoms skirtų monitorių poreikius.

436M6VBPAB yra stilingas didelis monitorius labai mažais rėmeliais, ant siauro, aliuminio, modernaus ir futuristinio stovo. Šis monitorius pasižymi „Ambiglow apšvietimu, kuris kuria unikalų ir įtraukiantį žiūrėjimo potyrį dėl išorinio šviesos šaltinio aplink ekrano panelę. Spartus vidinis procesorius analizuoja vaizdo turinį ir pritaiko spalvas bei šviesos ryškumą prie vaizdo ekrane.  Jis ypatingai tinka filmams, sportui ir žaidimams. Kaip ir kitų „Momentum“ šeimos narių, „436M6VBPAB“ monitoriaus su „Ambiglow“ elegantiškas išorės dizainas yra išskirtinis.

Debiutuojantis „436M6VBPAB monitorius turi greitą 43 colių įstrižainės ekrano VA panelę su „CrystalClear“ 4K (3840×2160 pikselių) UHD raiška, puikiu, tik 4 ms GtG reagavimu, „SmartResponse“ ir „Adaptive Sync“ palaikymu, kurie užtikrina sklandžiausios žaidimo eigos potyrį. Išskirtinė „Philips“ pikselių perdavimo technologija „SmartResponse“ spartaus tempo žaidimuose ir filmuose leidžia atkurti neatsiliekančius vaizdus su kaip įmanoma mažesne delsa. Naujausios šiuolaikinės kartos konsolių versijos yra pajėgios perteikti 4K raišką ir HDR (Aukštą dinaminį diapazoną) pasirinktuose žaidimuose, kuriems „436M6VBPAB“ monitorius idealiai tinka. Dėl „Adaptive Sync“ palaikomo AMD grafikos procesoriams, „436M6VBPAB“ monitorius taip pat labai puikiai tinka kasdieninėms pramogoms, filmų, televizijos serijų žiūrėjimui ar žaidimams.

Adaptive Sync“ suderina apdoroto vaizdo kadravimo dažnį su ekrano atsinaujinimo dažniu, todėl panaikina trūkčiojimą ir plyšinėjimą, kuriuos sukelia nesuderinti kadrai žaidimuose. Norint greitesnio reagavimo, „436M6VBPAB“ taip pat naudoja „Low Input Lag režimą, kurio metu signalas apeina daugelį monitoriaus vidinio apdorojimo procesų ir perpus sumažina bendrąją įvesties delsą.

Pagal savo DNR tikras monitorius, „436M6VBPAB“ yra universalus ir praktiškas modelis kaip ir likusieji „Philips“ monitorių asortimente. „MultiView funkcija vienu metu gali rodyti du šaltinius „Picture-in-Picture“ (vaizdas vaizde) arba „Picture-by-Picture“ (vaizdas šalia vazdo) režimuose, padidinant galimybę atlikti kelias užduotis vienu metu. Jo sąsajos galimybės labai plačios, naudojant „DisplayPort 1.2″, „Mini DisplayPort“, HDMI 2.0 vaizdo signalų įvestis, taip pat USB-C prieigą, kuri perduoda ekrano signalą, įkrovimo įrenginių maitinimą ir duomenis vienu kabeliu. Įmontuotas USB 3.0 koncentratorius dar labiau praplečia universalumą, leisdamas prijungti išorinius įrenginius per USB jungtį.

„436M6VBPAB“ taip pat turi du aukštos kokybės 7 W garsiakalbius su „DTS Sound„, kurie didina pasinėrimą ne tik vaizdo, bet ir garso srityje.

 

Philips 436M6VBPAB„: vienas nuotolinio valdymo pultelis, skirtas valdyti visus su HDMI-CEC suderintus įrenginius, kaip žaidimų konsoles, DVD, Blu-ray grotuvus ir t.t.

 

„Momentum“ serija sukurta taip, kad monitorius gali būti pastatytas gana toli nuo naudotojo. Norint didesnio patogumo ir geresnio naudojimosi patyrimo, „436M6VBPAB“ monitorius turi nuotolinio valdymo pultelį, leidžiantį valdyti kitus HDMI jungtimi prijungtus monitorius ar įrenginius su „Philips EasyLink“ funkcija.

Pirmasis „Philips Momentum“ monitorius debiutuoja 2018 m. gegužę už rekomenduojamą 799 EUR kainą.

Daugiau informacijos apie „Philips“ monitorius rasite: https://www.philips.co.uk/c-m-pc/monitors

Categories: Pranešimas spaudai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *