Susiklostė gan keista situacija, aiškėja, kad „Titan V“ nemoka skaičiuoti, tai yra nesugeba tinkamai atlikta savo pagrindinio darbo. Dabar neaišku, kas dėl to kaltas, bet situacija yra grėsminga tiems kas „Titan V“ naudoja moksliniams tyrimams. Jei koks nors turtingas žaidėjas už šį galiūną paklojo 3000 USD jam pergyventi nereikia, žaidinimuose problemų nebus.

Problema išaiškėjo, kai su „Titan V“ buvo vykdomos identiškos simuliacijos, bet rezultatas vis skirdavosi. Simuliacija buvo vykdoma su keturiomis „Titan V“, o galutinis rezultatas buvo 10 % paklaidose. Tokie testai visada turėtų duoti identišką rezultatą. Taip seniau ir būdavo su pačios „nVidia“  senesnių kartų grafikos akseleratoriais.

Paprašius „nVidia“ pakomentuoti susidariusią situacija kompanija apsitvėrė tylos siena ir kol kas savo pozicijos neišsako. Realiai tai yra labai didelė problema, nes „Titan V“ neretai perkama įvairiems moksliniams tyrimams kur klaidoms vietos nėra, viskas turi vykti nepriekaištingai. Esant skaičiavimo klaidoms „Titan V“ mokslininkams visai netinka. Lauksime ką į tai atsakys „nVidia“.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *