Šiuo metu vaizdo plokščių paklausa iš kirpto valiutų kasėjų mažėja, tai yra suprantama, nes pajamos iš skaitmeninio aukso kasybos dabar yra gan mažos, naujos vaizdo plokštės atsiperkamumas yra apie 1 metus, o kur dar kitos kompiuterio dalys.

„nVidia“ matydama grėsmę, dėl vėliau į rinkoje galimai pasirodysiančių naudotų vaizdo plokščių, imasi atsargumo priemonių. „nVidia“ savo partneriams uždraudė aktyviai reklamuoti kripto valiutų kasybą ar tiesiogiai pardavinėti vaizdo plokštes kripto valiutų fermoms.

Panašu, kad tam yra ir kitų priežasčių, ne tik kirpto valiutų kainų sumažėjimas. Kalbama, kad „Bitmain“ specialių kripto valiutai kasti įrenginių (ASIC) pardavėjas savo klientams pasiūlys intriguojančių naujovių. Balandį galime išvysti ASIC, kuris sugebės kasti tas valiutos, kurias dabar gali kasti tik vaizdo plokštes. Kai atsirado ASIC galintys kasti „Bitcoin“ vaizdo plokščių paklausa tada stipriai krito. Jei „Bitmain“ pasiūlys ASIC gebančių išgliaudyti naujus algoritmus ir dabar nutiks tas pats, nes paprasčiausiai su vaizdo plokšte kasti nebapsimokes.

Digitimes“ atskleidžia, kad net jei vaizdo plokščių paklausa stipriai kris „nVidia“ greito atsako neturi. Sekančios grafikos procesorių architektūros „Turing“ lustai turėtų būti pradėti gaminti tik šių metų trečiame ketvirtyje. Tai dar viena versija apie būsimas vaizdo plokštes, kuri yra teisinga mes tikrai nežinome.  

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *