Amsterdamas, 2018 m. vasario 20 d. – šių metų „Intel Extreme Masters“ parodoje Katovicuose, monitorių bendrovė AOC pademonstruos konkurencingiausią žaidimų monitorių asortimentą, kada nors dalyvavusį esporto renginiuose. Tikėdamiesi daugiau nei 100,000 renginio lankytojų, AOC sudomins žaidėjus ir Europos aistringiausiai esporto auditorijai pristatys specialaus leidimo, visiškai juodą, išlenktą „AG352UCG6″ modelį.

 

Prasidėjus 11-ąjam sezonui, Katovicai ir vėl priims esporto aistruolius vasario 24–25 dienomis į parodą „IEM Expo“, o taip pat kovo 2–6 dienomis  –  į „Intel Extreme Masters“ turnyrą, kurio prestižinių dalyvių sąraše ne kas kitas, kaip 16 geriausių pasaulio profesionalių „CS:GO“ komandų, kurios varžysis dėl milžiniško 500,000 USD prizinio fondo liūto dalies. Tarp jų yra AOC remiama prancūzų super komanda „G2 Esports“, kuri vyks į turnyrą puikiai parisuošusi po intensyvių savaičių, praleistų žaidimų treniruočių stovykloje prie žaibiško greičio „AOC AG251FZ“ monitorių, kurie gali pasigirti 240 Hz atsako dažniu ir 1 ms įvesties delsa.

Kovo 2–6 dienomis tarp varžybų etapų, lankytojai galės aplankyti AOC partnerį „Alsen“ jų stende (vieta: B2), kur bus galima trumpai pasikalbėti su G2 profesionalais ir gauti jų autografus. Be to, AOC ir „Alsen“, o taip pat AOC partneriai „Komputronik“ ir „Corsair“ (vieta: A7) dalyviams vietoje išdalins daug dovanų, įskaitant AOC žaidimų monitorius.

 

„AOC AG352UCG6 Black Edition“ siūlo 3440 x 1440 pikselių raišką, 120 Hz dažnį ir  „G-Sync“ palaikymą

 

 

Patirkite meistriškumą žaidimų srityje

Per du savaitgalius, kupinus esporto renginių, lankytojai turės išskirtinę galimybę paliudyti naujojo išlenkto „AG352UCG6 Black Edition“ monitoriaus ir jo įspūdingos 35 colių dydžio įstrižainės ekrano panelės viešą debiutą žaidimų veiksme „Alsen“ stende (B2). Šis specialaus leidimo, visiškai juodas monitorius pasižymi 120 Hz atsinaujinimo dažniu ir UWQHD (3440×1440 pikselių) raiška, sukuriančia labiausiai įtraukiantį žaidimo potyrį. Dėka integruoto „G-Sync“ palaikymo, „AG352UCG6 Black Edition“ modelis atkuria vaizdus puikiai suderintus su „NVIDIA“ grafikos procesoriumi (GPU), kas garantuoja, kad bus išvengta įvesties delsos ir vaizdo trūkčiojimo. Naudingi priedai, tokie kaip „AOC Flicker-free“ technologija, ištraukiamas ausinių laikiklis ir „AOC Shadow Control“ sprendimas paryškina „AG352UCG6″ modelio į esportą ir funkcionalumą orientuotą savybių rinkinį, todėl AOC naujausias „AGON“ serijos papildymas taip pat yra ir vienas patraukliausių.

 

Planuojama pristatyti į prekybą 2018 m. gegužę.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *