Pastaruoju metu atrodo, kad kompiuterių pasaulį į priekį varo pagrinde žaidėjai ir tai iš dalies suprantama, nes jiems nuolatos reikia galingos ir naujos įrangos, kad galėtų mėgautis žaidimais. Kaip praneša „Digitimes“, žaidėjams skirtų nešiojamų kompiuterių rinkoje dabar daugiausiai rinkos užima „Asus“ su MSI. Šios dvi kompanijos parduoda apie 50 % žaidėjams skirtų nešiojamų kompiuterių, arba kitaip pasakius, 2.4-2.5 mln. vienetų.

Nors „Asus“ ir MSI sekasi gerai, bet kitos kompanijos nesnaudžia. Didinant konkurenciją HP ir „Dell“ mažino savo produktų kainas, ypač didelis dėmesys buvo skirtos kompiuteriams kainuojantiems 899-1099 JAV dolerių. Dviem šulams konkurenciją stengiasi sudaryti ir „Lenovo“ bei „Haier“ išleisdami, nebrangius, žaidėjams skirtus, nešiojamus kompiuterius.

Pagal duomenis, HP ir „Dell“ kainų mažinimas labiausiai paveikė ne „Asus“ ir MSI, o kitas nešiojamus kompiuterius žaidėjams siūlančias kompanijas, kaip „Lenovo“ ar „Gigabyte“.

Skaičiuojama, kad 2017 metais nešiojamų kompiuterių pardavimai augo tik verslo, vidutiniame ir aukštos spartos, žaidėjams skirtų produktų, segmentuose.

Categories: Įvairūs

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *