Niekas to nesitikėjo ir net nebuvo jokių gandų. „nVidia“ panorėjo ir išleidžia naują „Titan“ vaizdo plokštę – „Titan V“. Kaip jau sufleruoja „V“ raidė, tai „Volta“ architektūros produktas. Jei tiksliau, po gaubtu slepiasi „GV100“ lustas pagamintas naudojant šviežią TSMC 12 nm techprocesą. Luste sutalpinta net 21.1 mlrd. tranzistorių.

„nVidia Titan V“ turi nesuvokiamą kiekį CUDA branduolių – 5120. Panaudotas atminties tipas yra HBM2. Iš viso jos gauname 12 GB. Ji su grafikos procesoriumi sujungta per 3072 bit atminties kontrolerį. Tai suteiks 652.8 GB/s duomenų pralaidumą. „GV100“ luste dar yra 320 TMUs ir 4608 K L2 spartinančiosios atminties (L2 Cashe). Įdomu, kad naujajam įspūdingam „Titan“ suteiktas tik 250 W TDP reitingas. Panaudotas aušinimo sprendimas yra toks pats kaip ir su „Titan Xp“, skiriasi tik aušintuvo gaubto spalva. Dabar ji auksinė.

Naujo „Titan V“ kaina bus tikrai titaniška. Norintys įsigyti šį „nVidia“ šedevrą gaus stipriai pakratyti piniginę ir išsitraukti 3000 JAV dolerių.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *