AMD darbuotojas James Prior atskleidė keletą įdomių detalių apie kompanijos produktus pokalbio su „OverclockersUK“ metu. Visas pokalbis su AMD vyriausiuoju produktų vadybininku įrašytas, tad galite pasižiūrėti video.

Jei tam neturite laiko tai štai jums esminiai dalykai, kuriuos pasakė James Prior. Mūsų seniau girdėtas „Vega 11“ grafikos procesorius, kuris, neva, turėjo pakeisti „Polaris“ yra visa ne tai ką mes galvojome. Tai tiesiog „Raven Ridge“ grafikos posistemė su 11 vykdomųjų blokų. Kai dabar pagalvoji viskas atrodo gan paprasta. Dabar išleisi „Raven Ridge APU“ turėjo ne visus įgalintus vykdomuosius blokus, 10 ir 8 („Vega 8“ ir „Vega 10“).

Panašu, kad „RX Vega 56/64“ pasiūla artimiausiu metu stipriai išaugs, nes AMD susitvarkė su tiekimo problemomis. Tokiu būdu turėtų gerėti ir kainos. Kad pasiūla gerėja pastebėti nesunku, nes AMD partneriai pagaliau pradeda siūlyti savo patobulintus „RX Vega 64/56“ modelius.

Tuo pačiu James Prior atskleidė, kad AM4 platforma su mumis bus iki 2020 metų ir palaikys „Ryzen 2“ architektūros procesorius. Tam tereikės atnaujinti pagrindinės plokštės BIOS. „Ryzen 2“ procesoriai buvo pradėti kurti, vos tik tapo žinomos pagrindinės „Ryzen 1“ specifikacijos. Artimiausiu metu sulauksime ne antros „Ryzen“ versijos, o tik kiek pagerintų esamų procesorių. Su įvairiomis optimizacijos ir pažangesniu gamybos metodu. Tad „Ryzen 2“ reikėtų tikėtis 2019 metais ar panašiu laikotarpiu.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *