Manoma, kad „Qualcomm“ naujausią savo lustą flagmaną „Snapdragon 845“ turi oficialiai išleisti dar iki metų galo. Tad liko jau ne tik daug laiko iki jo pasirodymo. Kalbama, kad jau dabar „Samsung“ pirmąsias „Snapdragon 845“ partijas nupirko „Galaxy S9/9+“ telefonams. Šio lusto nori ir kiti gamintojai. „Xiaomi“ jį nori montuoti į „Mi7“, jo trokšta ir LG.

Grįžtame prie pačio „Snapdragon 845“ lusto. Jis bus gaminamas naudojant 10 nm litografiją kaip ir pirmtakas, tikimasi, kad tai vyks TSMC gamyklose. Tad išaugusi sparta turės būti iš architektūrinių patobulinimų, o ne iš pažangesnio gamybos metodo.

„Snapdragon 845“ turės 3 kartos „Kryo“ keturis branduolius, jie bus paremti „Cortex-A75“ architektūra. Luste rasime ir keturis silpnesnius A53 branduolius, kurie suteiks energetinį efektyvumą. Grafikos posistemė gaus naują „Adreno 630“ pavadinimą, kas bus pakeista kol kas neaišku.

Naujasis „Snapdargon 845“ palaikys dvigubas 25 MP kameras. Po dvi priekyje ir dvi gale. Dabar neaišku ar lustas sugebės 4K video filmuoti 60 kadrų per sekundę. Sisteminė mikroschema dar gaus ir geresnį modemą. Dabar parsisiuntimo greičiai sieks iki 1.2 Gbps. Seniau buvo 1 Gbps.

Categories: Telefonai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *